LOADING...

2024-03-06

Warsztaty Ozdób Wielkanocnych w Piątnicy

W atmosferze zbliżającej się Wielkanocy Świetlica Wiejska w Drozdowie przygotowała wyjątkowe warsztaty, które pozwolą uczestnikom stworzyć piękne i oryginalne ozdoby wielkanocne. Zapraszamy wszystkich chętnych na wspólne tworzenie przyjemnych dekoracji, które wprowadzą niepowtarzalny klimat do Waszych domów. Wydarzenie odbędzie się 22 marca 2024 roku (piątek) o godzinie 18:00 w Świetlicy Wiejskiej, ul. Górna 2 w Drozdowie.

Szczegóły Warsztatów:

  • Data: 22 marca 2024 r. (piątek)
  • Godzina: 18:00
  • Miejsce: Świetlica Wiejska w Drozdowie, ul. Górna 2, Drozdowo
  • Wstęp: Wolny
  • Ilość Miejsc: Ograniczona
  • Kontakt: Nr tel. 86 218 14 87 (od środy do niedzieli w godz. 13:00-21:00)

Własnoręcznie Zrobione Ozdoby Wielkanocne

Warsztaty ozdób wielkanocnych to doskonała okazja, aby wprowadzić do swojego domu wyjątkową atmosferę świąt. W trakcie spotkania uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się technik tworzenia ozdób, dzięki którym Wielkanoc stanie się jeszcze bardziej kolorową i radosną okazją.

Dlaczego warto wziąć udział?

  1. Kreatywność: Podczas warsztatów każdy będzie mógł wykorzystać swoją wyobraźnię i kreatywność do stworzenia niepowtarzalnych ozdób wielkanocnych.
  2. Wspólnota: To doskonała okazja do spędzenia czasu w miłym towarzystwie, dzielenia się pomysłami i nawiązywania nowych znajomości.
  3. Unikalne Dekoracje: Własnoręcznie wykonane ozdoby zyskają szczególny sentyment, a Wasze wnętrza nabiorą oryginalnego charakteru.

Wstęp Wolny, Ale Ilość Miejsc Ograniczona!

Aby wziąć udział w warsztatach, niezbędne jest wcześniejsze zarezerwowanie miejsca. Wstęp jest bezpłatny, jednak ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 86 218 14 87 (od środy do niedzieli w godzinach 13:00-21:00).

Zapraszamy wszystkich miłośników rękodzieła i tych, którzy chcieliby spędzić czas w kreatywny sposób. Przyjdźcie, aby wspólnie z nami stworzyć wyjątkowe dekoracje wielkanocne i zacząć świąteczne przygotowania w radosnej atmosferze Świetlicy Wiejskiej w Drozdowie!

źródło: gokpiatnica.pl

Poprzedni Post

Bezpłatne Warsztaty Sztuki Rzeźbienia Owoców i Warzyw

Następny Post

Powrót Pociągów na Trasie Łapy – Ostrołęka po 24 Latach

post-bars

Zostaw Komentarz