LOADING...

2024-03-06

Bezpłatne Warsztaty Sztuki Rzeźbienia Owoców i Warzyw

Czy kiedykolwiek marzyłeś o stworzeniu niezwykłych dzieł sztuki z owoców i warzyw? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealne wydarzenie! Zapraszamy na bezpłatne warsztaty rzeźbienia owoców i warzyw, znane również jako carving, które odbędą się 16 marca 2024 roku (sobota) o godzinie 16:00. Miejsce spotkania to Świetlica Wiejska w Drozdowie, ul. Górna 2.

Organizatorzy i Współpraca:

To wyjątkowe wydarzenie jest rezultatem współpracy z Stowarzyszeniem Rozwoju Gminy Piątnica. Cieszymy się, że możemy wspólnie zaoferować Wam okazję do rozwinięcia swoich artystycznych umiejętności i spędzenia kreatywnego czasu w przyjaznym środowisku.

Szczegóły Wydarzenia:

  • Data: 16 marca 2024 r. (sobota)
  • Godzina: 16:00
  • Miejsce: Świetlica Wiejska w Drozdowie, ul. Górna 2
  • Kontakt: Tel. 86 218 14 87 (od środy do niedzieli w godz. 15:00-21:00)

Wstęp Wolny, Ale Liczba Miejsc Ograniczona!

Chcemy, aby każdy mógł wziąć udział, dlatego wstęp na warsztaty jest całkowicie bezpłatny. Jednak z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, zalecamy wcześniejszą rejestrację. To świetna okazja, aby spróbować czegoś nowego, rozwijać swoją kreatywność i spędzić czas w towarzystwie osób o podobnych zainteresowaniach.

Dlaczego warto wziąć udział?

  1. Kreatywność: Rzeźbienie owoców i warzyw to fascynująca forma sztuki, która pozwala na wyrażenie swojej kreatywności w nietypowy sposób.
  2. Integracja Społeczna: Warsztaty to doskonała okazja do poznania nowych osób, dzielenia się swoimi pasjami i wspólnego tworzenia niezwykłych dzieł sztuki.
  3. Nauka od Profesjonalistów: Doświadczeni instruktorzy poprowadzą warsztaty, dzieląc się swoją wiedzą i wskazówkami dotyczącymi sztuki carvingu.
  4. Współpraca ze Społecznością: Organizując to wydarzenie we współpracy ze Stowarzyszeniem Rozwoju Gminy Piątnica, pragniemy budować wspólnotę z pasją do sztuki i rzeźbienia.

Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku czy umiejętności artystycznych. Przyjdźcie i podzielcie się z nami radosnym tworzeniem! Zarezerwujcie sobie czas na kreatywność i niepowtarzalne doświadczenie artystyczne. Spotkajmy się 16 marca w Świetlicy Wiejskiej w Drozdowie o godzinie 16:00.

źródło: gokpiatnica.pl

Poprzedni Post

Wsparcie dla Czytelnictwa: Dotacja na Nowości Wydawnicze

Następny Post

Warsztaty Ozdób Wielkanocnych w Piątnicy

post-bars

Zostaw Komentarz