LOADING...

2024-03-06

Dzień Kobiet w M-gok Jedwabne

8 marca 2024 roku to szczególny dzień dla wszystkich Pań z gminy Jedwabne, ponieważ Miejski Gminny Ośrodek Kultury w Jedwabnem (M-gok) przygotowuje wyjątkowe wydarzenie z okazji Dnia Kobiet. Zaplanowano różnorodne atrakcje, mające sprawić, że ten dzień będzie niezapomniany.

Rozpoczęcie od Damskiej Mydlarni:

Rano, o godzinie 10:00, M-gok Jedwabne otworzy swoje drzwi na Damską Mydlarnię, czyli warsztaty z tworzenia własnych mydełek i kulek do kąpieli. Zajęcia poprowadzi niekwestionowany ekspert w dziedzinie zabawy mydlanej – Wodzirej Band. Warto spieszyć się z zapisami, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, a kreatywne warsztaty obiecują dostarczyć nie tylko zabawy, ale i praktycznych umiejętności w dziedzinie własnoręcznego tworzenia kosmetyków.

Muzyczna uczta z zespołem Ziomale:

Po porannej sesji mydlanej kreatywności, około godziny 14:00, wszyscy uczestnicy warsztatów oraz Panie z gminy Jedwabne są serdecznie zaproszeni na koncert zespołu Ziomale. Podczas koncertu, zatytułowanego “Piękne jak okręt pod pełnymi żaglami”, zespół zaprezentuje swoje muzyczne spojrzenie na postrzeganie kobiet w świecie. Inspirujące teksty i melodyjne dźwięki z pewnością dostarczą niezapomnianych chwil.

Mądrość Wisławy Szymborskiej na scenie:

Podczas koncertu, wartościowe refleksje na temat roli kobiet w społeczeństwie będą również przedstawiane za pomocą słów noblistki Wisławy Szymborskiej. Jej aforyzmy i złote myśli dodadzą wyjątkowego wymiaru artystycznego wydarzeniu, a publiczność będzie miała okazję zgłębić mądrość i subtelność wypowiedzi tej wybitnej poetki.

Niespodzianki dla Wszystkich Pań:

Żaden Dzień Kobiet nie byłby kompletny bez niespodzianek. Dla każdej Pani przewidziana jest mała upominkowa niespodzianka, aby uczcić i docenić wszystkie kobiety za ich codzienny wkład w życie społeczności.

Zapisy i Potwierdzenia:

Osoby chętne do udziału w Damskiej Mydlarni proszone są o zapisy pod postem na oficjalnym profilu M-gok Jedwabne na platformie społecznościowej. Dodatkowo, mile widziane jest potwierdzenie przybycia na koncert, aby organizatorzy mogli lepiej przygotować się do tego wyjątkowego wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na dzień pełen kreatywności, muzyki i radości w M-gok Jedwabne. Niech to będzie wyjątkowy Dzień Kobiet, pełen wspólnych doświadczeń i inspiracji!

źródło: facebook.pl

Poprzedni Post

Powrót Pociągów na Trasie Łapy – Ostrołęka po 24 Latach

Następny Post

Wojt Gminy Łomża o likwidacji eternitu

post-bars

Zostaw Komentarz