LOADING...

2024-02-09

“Wujek, Ciotka – To Najlepsza Swatka” z okazji Dnia Zakochanych

Z okazji tegorocznych Walentynek Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy Poduchownej serdecznie zaprasza na komediowy spektakl pt. “Wujek, Ciotka – To Najlepsza Swatka”, który odbędzie się 13 lutego 2024 roku o godzinie 18:30.

Śmiałe Spojrzenie na Miłość

„Wujek, Ciotka – To Najlepsza Swatka” to sztuka teatralna oparta na utworze Andrzeja Dembończyka “Kandydatki na żonę”. Spektakl rzuca oryginalne spojrzenie na świat miłości, podkreślając, że uczucie to może być jak narkotyk, pobudzając serce, ale również odurzając rozum. Cztery urocze Panny postanawiają podbić serce młodego Wiktora, korzystając z różnorodnych kobiecych trików.

Tajny Plan Wujostwa

Cała intryga skupia się wokół tajnego planu wujostwa, czyli “WUJEK-CIOTKA TO NAJLEPSZA SWATKA”. Czy plan się powiedzie? Czy Wiktor zdoła dokonać trudnego wyboru spośród czterech zalotnic? Odpowiedzi na te pytania poznacie, biorąc udział w widowisku przygotowanym przez Teatr na Piątnicy.

Wieczór Pełen Śmiechu

Spektakl przeznaczony jest dla widzów 16+. Zapewniamy wieczór pełen śmiechu, zabawnych sytuacji i lekkiego podejścia do tematu miłości. Przyjdźcie i bawcie się razem z nami!

Praktyczne Informacje

  • Data: 13 lutego 2024 (wtorek)
  • Godzina: 18:30
  • Miejsce: Sala Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy Poduchownej, ul. Szkolna 25, 18-421 Piątnica Poduchowna
  • Wstęp Wolny

źródło: gokpiatnica.pl

Poprzedni Post

Bal Karnawałowy w Świetlicy Wiejskiej w Murawach

Następny Post

Kierunek Kultura! Podróż do Świata Historii i Sztuki w Białymstoku

post-bars

Zostaw Komentarz