LOADING...

2024-02-09

Bal Karnawałowy w Świetlicy Wiejskiej w Murawach

Świetlica Wiejska w Murawach serdecznie zaprasza dzieci i młodzież na niezapomniany Bal Karnawałowy, który odbędzie się 9 lutego 2024 roku o godzinie 16:00. To wydarzenie pełne muzyki, konkursów i słodkich niespodzianek, które z pewnością dostarczy wielu radosnych chwil!

Kolorowa Zabawa

Bal Karnawałowy w Murawach to doskonała okazja do spędzenia czasu w radosnym i pełnym energii towarzystwie. Gwarantujemy świetną zabawę, pełną kolorów, muzyki i pozytywnej atmosfery. Dzieci i młodzież będą miały okazję zaprezentować swoje umiejętności taneczne oraz wziąć udział w różnorodnych konkursach muzycznych.

Konkursy i Zabawy

Podczas balu przygotowaliśmy wiele atrakcji, które umilą czas wszystkim uczestnikom. Liczymy na kreatywne stroje karnawałowe, dlatego zachęcamy do przygotowania barwnych, oryginalnych i pomysłowych przebrań. Najbardziej kreatywne i oryginalne kostiumy będą nagrodzone!

Słodki Poczęstunek

Nie zabraknie również słodkiego poczęstunku, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim łasuchom. Czekają na Was pyszne przekąski, słodycze i napoje, które dodadzą energii do tańców i zabaw.

Praktyczne Informacje

  • Data: 9 lutego 2024
  • Godzina: 16:00
  • Miejsce: Świetlica Wiejska w Murawach, Murawy 40
  • Wstęp: Wolny!

Serdecznie zachęcamy wszystkie dzieci, młodzież i mieszkańców okolicy do wzięcia udziału w tym radosnym wydarzeniu. Niech Bal Karnawałowy w Świetlicy Wiejskiej w Murawach stanie się miejscem wspólnej zabawy, integracji oraz pełen śmiechu i pozytywnej energii moment dla wszystkich uczestników! Zapraszamy do wspólnego świętowania karnawałowej atmosfery!

źródło: gokpiatnica.pl

Poprzedni Post

Program Usuwania Azbestu w Gminie Miastkowo

Następny Post

“Wujek, Ciotka – To Najlepsza Swatka” z okazji Dnia Zakochanych

post-bars

Zostaw Komentarz