LOADING...

Odwiedziny Duszpasterskie w Parafii Matki Boskiej Bolesnej – Harmonogram na Styczeń 2024

Rozpoczynamy nowy rok w duchu wspólnoty i modlitwy, a jednym z ważnych wydarzeń na początku roku są tradycyjne Odwiedziny Duszpasterskie w Parafii Matki Boskiej Bolesnej. To szczególny czas, kiedy duszpasterze odwiedzają domy parafian, aby dzielić się błogosławieństwem oraz modlić się w intencji każdej rodziny.

Odwiedziny duszpasterskie w parafii rozpoczną się od 2 stycznia i będą kontynuowane przez cały miesiąc. Poniżej przedstawiamy szczegółowy plan, aby każda rodzina mogła przygotować się na spotkanie z duszpasterzami:

  • Od 2 stycznia: Odwiedziny w godzinach od 15:30 –  będą okazją do błogosławieństwa domów i życzenia wszelkich łask Bożych na kolejne miesiące.

Odwiedziny duszpasterskie to nie tylko modlitwa, ale także okazja do nawiązania bliższej relacji z duszpasterzami oraz dzielenia się radościami i troskami z całym zespołem duszpasterskim. To czas, kiedy wspólnota parafialna staje się jeszcze bardziej jednością, a domy parafian wypełniają się modlitwą i błogosławieństwem.

Parafianie są serdecznie zapraszani do uczestnictwa w Odwiedzinach Duszpasterskich, aby w tym szczególnym okresie doświadczyć obecności Bożej i poczuć wsparcie duchowe społeczności parafialnej. Niech każdy dzień tych odwiedzin będzie pełen modlitw, radości i wzajemnej troski o siebie nawzajem.

 

źródło: facebook.pl

 

Poprzedni Post

Szczęśliwe Zakończenie Roku 2023 w Parafii pw. Krzyża Świętego

Następny Post

Dynamiczny Rozwój Gminy Łomża

post-bars

Zostaw Komentarz