LOADING...

Szczęśliwe Zakończenie Roku 2023 w Parafii pw. Krzyża Świętego

W ostatni dzień 2023 roku, podczas Mszy Świętej pod przewodnictwem Księdza Biskupa Tadeusza Bronakowskiego, para małżonków obchodząca swoje srebrne i złote gody miała wyjątkową okazję do symbolicznego odnowienia przysięgi małżeńskiej. To wzruszające wydarzenie, które skupiło społeczność parafialną, by świętować z jubilatami ich długą i piękną podróż życia.

Odnowienie Przysięgi Małżeńskiej: Piękne Świadectwo Miłości

Podczas Mszy Świętej, małżonkowie wzruszeni i pełni radości, odnowili swoją przysięgę małżeńską. To chwila, w której doznania i wspomnienia z minionych lat łączą się z nadzieją i determinacją na kolejne wspólne lata. Parafianie uczestniczący w tej uroczystości nie tylko świadkowie tego wzruszającego momentu, ale również wspierający i składający serdeczne gratulacje jubilatom.

Gratulacje dla Jubilatów: Życzenia Długich i Szczęśliwych Lat Razem

W imieniu wspólnoty parafialnej, serdeczne gratulacje dla małżonków obchodzących swoje srebrne i złote gody! Życzymy Wam nieustającej miłości, wzajemnego zrozumienia oraz kolejnych pięknych chwil wypełnionych radością i wspólnym szczęściem. Trwanie przy sobie przez tyle lat to nie tylko wyjątkowe osiągnięcie, ale także inspiracja dla wszystkich par w poszukiwaniu trwałej miłości.

Relikwie Błogosławionej Rodziny Ulmów: Wzbogacenie Ducha Parafii

W trakcie Mszy Świętej, parafia wzbogaciła się również o relikwie błogosławionej rodziny Ulmów. Ta polska rodzina, beatyfikowana przez Kościół, stała się symbolem wiary i odwagi w czasach trudnych prześladowań. Wspólnota parafialna, przyjmując te relikwie, otworzyła serca na nowe źródło inspiracji i wstawiennictwa, modląc się za siłę, jedność i pokój w swoich rodzinach.

Nowy Rok 2024: Życzenia Błogosławieństwa i Obfitości Łask

Zbliżając się do Nowego Roku 2024, cała parafia składa serdeczne życzenia wszelkiego błogosławieństwa i obfitości Bożych łask. Niech nadchodzący rok przyniesie radość, nadzieję i nowe możliwości rozwoju duchowego oraz umocnienia więzi między wspólnotą parafialną. Niech Błogosławiony Rodzaj Boży i Jubilaci, będą dla nas wszystkich wzorem wiary, nadziei i miłości w codziennym życiu.

 

źródło: facebook.pl

 

Poprzedni Post

Porządek kolędy 2 – 8 stycznia 2024 r.

Następny Post

Odwiedziny Duszpasterskie w Parafii Matki Boskiej Bolesnej – Harmonogram na Styczeń 2024

post-bars

Zostaw Komentarz