LOADING...

2023-12-06

Vołosi: Koncert Pełen Energetycznej Muzyki w Łomży

14 grudnia br., o godz. 19:00, w sali koncertowej Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży odbędzie się wyjątkowe muzyczne wydarzenie. Na scenie pojawi się polska grupa “Vołosi”, która zaskarbiła sobie uznanie na światowej scenie muzycznej. Koncert ten to nie tylko okazja do cieszenia się unikalną mieszanką gatunków muzycznych, ale również szansa na wsparcie lokalnego hospicjum dla dzieci.

Grupa “Vołosi” to zespół, który narodził się w efekcie nieoczekiwanego spotkania tradycyjnych i nowoczesnych artystów w sercu polskich gór. Ich unikalny styl muzyczny łączy w sobie elementy rocka, jazzu, muzyki filmowej, ambientu i world music. Zespół ten zagrał już ponad 850 koncertów na całym świecie, stając się gościem najważniejszych sal koncertowych i festiwali. Ich występy docierały do szerokiej publiczności dzięki transmisjom m.in. przez BBC, WDR3, Polskie Radio 2 i 3, O1 oraz koreańską stację MBC.

Urząd Miejski postanowił uczynić to wyjątkowe wydarzenie dostępnym dla lokalnej społeczności, oferując bezpłatne wejściówki na koncert. Bilety można odbierać od środy 6 grudnia br. od godz. 10:00 w Wydziale Kultury, Sportu i Inicjatyw Społecznych Urzędu Miejskiego przy ul. Farnej 1. Jedna osoba będzie mogła otrzymać maksymalnie 2 bilety, co pozwoli na udział w koncercie razem z bliską osobą.

To jednak nie koniec atrakcji tego wieczoru. Podczas wydarzenia odbędzie się również kiermasz bombek choinkowych, a dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na rzecz hospicjum dla dzieci prowadzonego przez Fundację “Pomóż Im”. To piękna inicjatywa, która pozwala połączyć radość z zakupów świątecznych z dobrym uczuciem pomagania tym, którzy najbardziej potrzebują wsparcia.

Koncert “Vołosi” to nie tylko wyjątkowa okazja do zanurzenia się w dźwiękach pełnych energii i pasji, ale także sposobność do działania na rzecz lokalnej społeczności poprzez wsparcie hospicjum dla dzieci. Warto skorzystać z tej okazji, by przeżyć wyjątkową muzyczną podróż i jednocześnie wspierać szczytny cel.

źródło: lomza.pl

Poprzedni Post

Wójt Gminy Łomża Piotr Kłys Odznaczony Medalem Srebrnym Za Długoletnią Służbę

Następny Post

Łomżyńscy Pływacy Zdobywają Rekordową Liczbę Medali na Mistrzostwach Województwa Podlaskiego

post-bars

Zostaw Komentarz