LOADING...

2023-12-06

Rodzinne Warsztaty Bożonarodzeniowe w Świetlicy Wiejskiej w Drozdowie: Wspólne Tworzenie Świątecznej Magii

Świetlica Wiejska w Drozdowie serdecznie zaprasza wszystkie rodziny na wyjątkowe Rodzinne Warsztaty Bożonarodzeniowe, które odbędą się w najbliższy piątek. To doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu i stworzenia własnych, świątecznych dekoracji.

Data i Miejsce:

  • Data: 08 grudnia 2023 r.
  • Godzina: 17:00
  • Miejsce: Sala Świetlicy Wiejskiej w Drozdowie

Podczas tegorocznych warsztatów uczestnicy będą mieli okazję przekształcić zwykłe lampiony i stroiki w wyjątkowe ozdoby świąteczne. To doskonała okazja, aby wszyscy członkowie rodziny mogli wspólnie zaangażować się w tworzenie wyjątkowych dekoracji, które dodadzą blasku i magii każdemu domowi.

Przebieg Warsztatów:

  1. Zabawa z Lampionami: Uczestnicy będą mieli okazję eksperymentować z różnymi technikami ozdabiania lampionów. Kolorowe farby, cekiny, a może technika decoupage? Każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie i stworzyć niepowtarzalne dzieło.
  2. Tworzenie Stroików Świątecznych: Druga część warsztatów skupi się na tworzeniu pięknych stroików świątecznych. Korzystając z naturalnych i dostępnych materiałów, uczestnicy będą mogli wykazać się kreatywnością, tworząc unikalne ozdoby na nadchodzące święta.

Informacje Praktyczne:

  • Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne.
  • Ilość miejsc ograniczona, dlatego obowiązują zapisy. Zapisy prowadzone są w godzinach pracy świetlicy od środy w godzinach 15:00 – 20:00.

Rodzinne Warsztaty Bożonarodzeniowe w Świetlicy Wiejskiej w Drozdowie to doskonała okazja do stworzenia nie tylko pięknych ozdób, ale także niezapomnianych chwil spędzonych razem z rodziną. Niech tworzenie świątecznych dekoracji stanie się okazją do budowania wspólnych tradycji i cieszenia się atmosferą magicznych Świąt Bożego Narodzenia.

źródło: facebook.pl

Poprzedni Post

Tradycyjne Spotkanie Wigilijne w Gminie Piątnica: Ciepło, Kolędy i Magia Świąt

Następny Post

Świąteczna Magia Lampionów na Warsztatach Bożonarodzeniowych w Świetlicy Wiejskiej w Murawach

post-bars

Zostaw Komentarz