LOADING...

2023-12-06

Świąteczna Magia Lampionów na Warsztatach Bożonarodzeniowych w Świetlicy Wiejskiej w Murawach

W duchu zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, Świetlica Wiejska w Murawach serdecznie zaprasza wszystkich miłośników twórczości na wyjątkowe Warsztaty Bożonarodzeniowe. Tym razem głównym tematem będą urokliwe lampiony, które każdy będzie mógł własnoręcznie ozdobić, nadając im niepowtarzalny świąteczny charakter.

Szczegóły Warsztatów:

  • Data: 09 grudnia 2023 r.
  • Godzina: 15:00
  • Miejsce: Sala Świetlicy Wiejskiej w Murawach

Warsztaty Bożonarodzeniowe to doskonała okazja, aby razem z innymi mieszkańcami miejscowości wprowadzić świąteczny nastrój do swoich domów. Lampiony, które powstaną podczas warsztatów, staną się nie tylko pięknymi ozdobami, ale również symbolem wspólnej twórczej zabawy.

Co czeka uczestników:

  1. Tworzenie i Ozdabianie Lampionów: Uczestnicy będą mieli okazję wybierać spośród różnorodnych materiałów i technik, by stworzyć lampiony idealnie dopasowane do ich własnych pomysłów i gustów.
  2. Atmosfera Świąteczna: Warsztaty odbędą się w przyjemnej atmosferze Świetlicy Wiejskiej, pełnej radości i świątecznego klimatu.

Ważne informacje:

  • Uczestnictwo w warsztatach jest otwarte dla wszystkich chętnych.
  • Wszystkie niezbędne materiały będą dostarczone przez organizatorów.
  • Wstęp wolny, a ilość miejsc ograniczona, dlatego warto zgłosić swoją obecność.

Niech Warsztaty Bożonarodzeniowe w Świetlicy Wiejskiej w Murawach staną się nie tylko okazją do kreatywnej zabawy, ale również preludium do magicznych chwil spędzonych z bliskimi podczas nadchodzących świąt. Przyjdźcie, stwórzmy razem świąteczną atmosferę!

źródło: facebook.pl

Poprzedni Post

Rodzinne Warsztaty Bożonarodzeniowe w Świetlicy Wiejskiej w Drozdowie: Wspólne Tworzenie Świątecznej Magii

Następny Post

Ogłoszenie

post-bars

Zostaw Komentarz