LOADING...

2023-12-06

Tradycyjne Spotkanie Wigilijne w Gminie Piątnica: Ciepło, Kolędy i Magia Świąt

W magicznym klimacie zbliżających się świąt, Wójt Gminy Piątnica oraz Gminny Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają mieszkańców na coroczne Spotkanie Wigilijne. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 15 grudnia 2023 roku o godzinie 18:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy.

Tradycja organizowania Spotkania Wigilijnego jest kontynuowana z roku na rok, tworząc okazję dla społeczności lokalnej do wspólnego dzielenia się radością i magią Świąt Bożego Narodzenia. Tegoroczne wydarzenie obiecuje pełne ciepła i świątecznej atmosfery chwile.

W programie wieczoru znajdują się:

  1. Wspólne Kolędowanie: Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję połączyć swoje głosy w tradycyjnych kolędach, tworząc niepowtarzalną atmosferę świątecznej radości.
  2. Występ Zespołu Piątniczanie: Lokalny zespół muzyczny “Piątniczanie” przygotował specjalny program na tę okazję. Ich artystyczne talenty i pasja do muzyki z pewnością wprowadzą zgromadzonych w świąteczny nastrój.
  3. Wigilijna Wieczerza z Życzeniami: Po części artystycznej nadszedł czas na tradycyjną wieczerzę wigilijną. Stoły zapełnią się potrawami przygotowanymi z miłością, a chwile dzielenia się opłatkiem i składania życzeń będą dodatkowo podkreślały ducha Świąt Bożego Narodzenia.

Spotkanie Wigilijne w Gminie Piątnica to wyjątkowa okazja do zacieśnienia więzi społeczności lokalnej, dzielenia się radością świąt i tworzenia niezapomnianych chwil pełnych magii. Wszyscy mieszkańcy są serdecznie zaproszeni do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które z pewnością wypełni serca ciepłem i wzruszeniem. Niech to będzie czas, który zapisze się w pamięci jako chwila wspólnoty i wzajemnej życzliwości.

źródło: gokpiatnica.pl

Poprzedni Post

Zawnioskowaliśmy o przyznanie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane Fortów w Piątnicy

Następny Post

Rodzinne Warsztaty Bożonarodzeniowe w Świetlicy Wiejskiej w Drozdowie: Wspólne Tworzenie Świątecznej Magii

post-bars

Zostaw Komentarz