LOADING...

2023-12-04

Bezpłatne bilety dla seniorów na mikołajkowy koncert Filharmonii Kameralnej

Bezpłatne bilety dla seniorów na mikołajkowy koncert Filharmonii Kameralnej
Zapraszamy mieszkańców Łomży w wieku 60 lat i powyżej do odbioru biletów na koncert Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży, który odbędzie się 7 grudnia 2023 r. o godz. 18.30 w sali koncertowej Filharmonii przy ul. Zawadzkiej 1. Podczas koncertu „Podróż Królewny Melodii” wystąpią: aktor Wiktor Zborowski oraz muzycy Filharmonii pod batutą Jana Miłosza Zarzyckiego.

“Zapraszamy na baśń o Królewnie Melodii, która wyrusza w niezwykłą, muzyczną podróż. Odwiedzi różne kraje, spotka wielu ciekawych ludzi, by z pomocą magicznego pierścienia i zaczarowanego dzwoneczka znaleźć odpowiedź na pytanie – co jest w muzyce najważniejsze” – zaprasza melomanów Filharmonia Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży. Scenariusz do tego muzycznego spektaklu stworzyła Beata Młynarczyk, natomiast o oprawę graficzną zadbał Wojciech Młynarczyk.

Bezpłatne bilety na koncert 7 grudnia (łącznie 150 szt.) seniorzy mogą odbierać w siedzibie Klubu Senior + przy ul. Nowogrodzkiej 7A w Łomży w godz. 8.00-16.00.

Bilety do Filharmonii dla seniorów zostały zakupione ze środków  dotacji z budżetu Województwa Podlaskiego w ramach zadania pn. „Kulturalna integracja 60+”.

Kolejny koncert planowany jest 21 grudnia 2023r. Dystrybucja bezpłatnych biletów dla mieszkańców Łomży 60+ ruszy kilka dni przed koncertem.

Zadanie pn. “Kulturalna integracja 60+” sfinansowano z dotacji z budżetu Województwa Podlaskiego.

Poprzedni Post

Start sezonu 2023/24 na Lodowisku Biały Orlik!

Następny Post

Nowa Jakość na Ulicy Nowej w Piątnicy po Zakończonym Remoncie!

post-bars

Zostaw Komentarz