LOADING...

2023-12-04

Nowa Jakość na Ulicy Nowej w Piątnicy po Zakończonym Remoncie!

W Piątnicy właśnie zakończono prace remontowe na ulicy Nowej, będącej częścią gminnej drogi nr 105 675 B. To wyjątkowe wydarzenie dla mieszkańców, ponieważ droga, która wcześniej była dotknięta zużyciem i innymi problemami infrastrukturalnymi, teraz prezentuje się zupełnie nowym, estetycznym obliczem.

Najważniejszą zmianą jest oczywiście nowa nawierzchnia z kostki betonowej, która nie tylko nadaje drodze estetyczny wygląd, ale także zwiększa jej trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Dodatkowo, w ramach prac remontowych, z powodzeniem rozwiązano kwestię odwodnienia drogi poprzez wykonanie studni chłonnych.

Dla kierowców i pieszych korzystających z ulicy Nowej, ta modernizacja oznacza nie tylko komfort jazdy, ale również poprawę bezpieczeństwa i ogólnej atrakcyjności otoczenia. Nowa nawierzchnia pozytywnie wpływa także na wizerunek okolicy, czyniąc ją bardziej nowoczesną i przyjazną.

Inwestycja ta to wynik skrupulatnego planowania oraz współpracy pomiędzy lokalnymi władzami a wykonawcami remontu. Mieszkańcy Piątnicy mogą teraz cieszyć się poprawioną infrastrukturą drogową, która przyczynia się do ogólnego rozwoju i podniesienia standardów życia w tej części miasta.

Remont ulicy Nowej to jedno z wielu działań mających na celu poprawę infrastruktury komunalnej i poprawę jakości życia mieszkańców. Ta inwestycja stanowi również doskonały przykład na to, jak wspólne starania społeczności lokalnej i władz mogą przyczynić się do tworzenia lepszej przestrzeni publicznej.

źródło: facebook.pl

 

Poprzedni Post

Bezpłatne bilety dla seniorów na mikołajkowy koncert Filharmonii Kameralnej

Następny Post

Świąteczne Czarowanie na I Jarmarku Bożonarodzeniowym w Wiźnie!

post-bars

Zostaw Komentarz