LOADING...

2023-12-04

Start sezonu 2023/24 na Lodowisku Biały Orlik!

W poniedziałek 4 grudnia o godzinie 14:00 na taflę łomżyńskiego Lodowiska Biały Orlik przy ulicy Katyńskiej 3 wjadą pierwsi pasjonaci jazdy na łyżwach! Rozpoczynamy sezon na zimowe szaleństwo!

W tym roku wejść na Biały Orlik będzie można o dowolnej porze w czasie funkcjonowania obiektu, a nie tak jak w ubiegłych sezonach w wyznaczonych godzinach. Na pierwszych klientów po zakupie biletu wstępu czekała będzie gorąca czekolada i herbata! Lodowisko czynne będzie od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9.30-21.30. W tym czasie przewidziane są dwie przerwy techniczne na czyszczenie lodu w godz. 14.00-14.30 i 17.00-17.45.

 

Bilet można kupić w kasie lub online. Przenośnik do sprzedaży internetowej znajduje się na stronie www.mosir.lomza.pl pod ikonką KUP BILET ONLINE. Ceny biletów zaczynają się od 6 zł za godzinne wejście na lodowisko bez łyżew i 12 zł za wejście z wypożyczeniem łyżew.

 

Jak co roku przy lodowisku funkcjonować będzie wypożyczalnia płoz i łyżew od rozmiaru 26 do 46. Zaczynający swoją przygodę z łyżwami będą mogli wypożyczyć kaski i pingwiny, które ułatwiają stawianie pierwszych kroków na lodzie.

 

Zachęcamy do zakupu karnetów Aktywnie z MOSiR Łomża! Płacąc karnetem, w zależności od wartości doładowania karty, można skorzystać z dodatkowego rabatu od 10% do nawet 30% na zakup biletu wstępu na lodowisko. Na Mikołajki MOSiR przygotował specjalną promocję i doładowanie można będzie kupić z dodatkowym rabatem 10%! Środki zgromadzone na karnecie można także wykorzystać na zakup biletu wstępu m.in. do Parku Wodnego, na Pływalnię, do sali zabaw MOSiRek, a w sezonie letnim także w Porcie rzecznym na wypożyczenie kajaka czy rowerku wodnego. Promocja na doładowania obowiązywać będzie do 4 lutego 2024 roku. Jeśli nie macie jeszcze plastikowej karty Aktywnie z MOSiR Łomża to dzięki Zarządzeniu Prezydenta Miasta Łomża Mariusza Chrzanowskiego od 8 grudnia będziecie mogli ją kupić za jedyne 5 zł!

 

Także w Mikołajki 6 grudnia będziemy na Was czekać z ciepłą herbatą i kawą, a dzieci mogą liczyć na słodką niespodziankę!

 

CENNIK LODOWISKA – sezon 2023/24

 

Zapraszamy!

 

Sezonowe lodowisko “Biały Orlik”

ul. Katyńska 3

tel. 728 998 317

e-mail: stadion@mosir.lomza.pl

 

źródło: mosir.lomza.pl

Poprzedni Post

Prelekcja i kuratorskie zwiedzanie wystawy

Następny Post

Bezpłatne bilety dla seniorów na mikołajkowy koncert Filharmonii Kameralnej

post-bars

Zostaw Komentarz