LOADING...

2023-11-29

Rejestracja Pojazdu Online: Nowa Usługa dla Petentów Oddziału Komunikacji w Łomży

Dla wszystkich mieszkańców Łomży, pragnących załatwić formalności związane z rejestracją pojazdu, pojawiła się dobra wiadomość. Oddział Komunikacji Urzędu Miejskiego wprowadza innowacyjną usługę umawiania wizyt online, umożliwiając rejestrację pojazdu bez konieczności opuszczania swojego domu. Wystarczy skorzystać z prostego procesu online.

Aby skorzystać z nowej usługi, petenci muszą przejść na specjalną stronę internetową, dostępną pod adresem https://kolejkomat.miastolomza.pl/reservation. Alternatywnie, można skorzystać z przycisku przekierowującego na rezerwacje bezpośrednio na stronie www.lomza.pl. Tam, zainteresowani użytkownicy mogą zapoznać się z regulaminem usługi oraz zarezerwować dogodny termin.

Proces jest prosty. Po wybraniu odpowiedniego terminu, petent otrzyma specjalny kod. W dniu potwierdzonej wizyty, korzystając z tego kodu, można odebrać bilet w elektronicznym kolejkomacie znajdującym się w holu Urzędu Miejskiego. Ważne jest, aby to zrobić nie wcześniej niż 15 minut przed planowanym czasem wizyty.

Niewątpliwą zaletą tej nowej usługi jest możliwość rezerwacji wizyty maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Każdego dnia dostępna jest określona pula biletów, co pozwala na elastyczne dostosowanie terminu do indywidualnych potrzeb petenta.

Nowa usługa umawiania wizyt online to krok w kierunku usprawnienia obsługi petentów i dostosowania się do współczesnych standardów. Dzięki niej proces rejestracji pojazdu staje się bardziej wygodny i dostępny dla mieszkańców Łomży.

Poprzedni Post

“Misiowe Przygody” – Spektakl Teatru Nemno i Warsztaty Plastyczne w MDK-DŚT

Następny Post

Łomża na 29. Targach Turystycznych TT Warsaw: Promocja Regionu i Nagradzane Produkty Turystyczne

post-bars

Zostaw Komentarz