LOADING...

2023-11-29

“Misiowe Przygody” – Spektakl Teatru Nemno i Warsztaty Plastyczne w MDK-DŚT

Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży serdecznie zaprasza na niezapomniane wydarzenie dla całych rodzin – spektakl “Misiowe Przygody” Teatru Nemno oraz warsztaty plastyczne w ramach cyklu “Poranek z kulturą”. Wydarzenie to odbędzie się w niedzielę, 3 grudnia 2023 roku, o godzinie 11:00, w siedzibie MDK-DŚT przy ul. Wojska Polskiego 3.

Spektakl opowiada o przygodach małego misia o imieniu Tymoteusz Rymcimci, który marzy o znalezieniu sobie przyjaciela do zabaw. Jednakże, jak to bywa w świecie marzeń, nic nie przychodzi łatwo. W śnie Śpiocha, postanawiającego pomóc Tymoteuszowi, poznajemy fascynujący świat niedźwiedzi. Czy Tymoteusz spotka wymarzonego przyjaciela? Jakie przygody czekają na misie i ich sympatycznych Tatusiów?

Spektakl “Misiowe Przygody” to nie tylko wzruszająca opowieść o przyjaźni, ale także doskonała zabawa dla najmłodszych i całych rodzin. Bilet rodzinny, obejmujący jedno dziecko i jednego opiekuna, kosztuje jedynie 20 złotych.

Po spektaklu, dla chętnych, MDK-DŚT przygotował również warsztaty plastyczne, które umożliwią dzieciom rozwijanie swojej kreatywności i tworzenie własnych dzieł sztuki inspirowanych misiowymi przygodami.

Nie przegapcie tej magicznej okazji, aby spędzić wspólnie czas w rodzinnej atmosferze, czerpiąc radość z teatralnej magii i twórczej działalności plastycznej. Zapiszcie datę i dołączcie do nas w Miejskim Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych w Łomży!

źródło: mdk.lomza.pl

Poprzedni Post

Twórz Świąteczną Magię z MDK-DŚT: Warsztaty Ozdób Świątecznych dla Dzieci i Dorosłych

Następny Post

Rejestracja Pojazdu Online: Nowa Usługa dla Petentów Oddziału Komunikacji w Łomży

post-bars

Zostaw Komentarz