LOADING...

2023-11-29

Twórz Świąteczną Magię z MDK-DŚT: Warsztaty Ozdób Świątecznych dla Dzieci i Dorosłych

Tradycja Świąt Bożego Narodzenia to czas, kiedy nasze domy wypełniają się ciepłem, blaskiem świec i magią ozdób świątecznych. W tym roku Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych (MDK-DŚT) w Łomży zaprasza wszystkich chętnych, zarówno dorosłych, jak i dzieci od 6 lat z opiekunami, do wzięcia udziału w wyjątkowych warsztatach tworzenia świątecznych ozdób.

Data wydarzenia to 16 grudnia 2023 r., sobota, o godzinie 11:00. Miejsce spotkania to Galeria Bonar w MDK-DŚT przy ul. Wojska Polskiego 3 w Łomży. Koszt udziału w warsztatach wynosi 30 zł, a w tej cenie uczestnicy otrzymają wszystkie niezbędne materiały do stworzenia własnych, niepowtarzalnych ozdób świątecznych.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy wcześniej się zapisać, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy prowadzone są w MDK-DŚT (ul. Wojska Polskiego 3) pod numerem telefonu 86 216 32 26 oraz w Pracowni Plastycznej (ul. Dmowskiego) pod numerem telefonu 86 216 67 91.

To doskonała okazja nie tylko do stworzenia unikalnych ozdób świątecznych, ale także do wspólnego spędzenia czasu w kreatywny i radosny sposób. Warsztaty w MDK-DŚT to nie tylko nauka, ale również okazja do integracji społecznej i tworzenia świątecznych wspomnień.

Przyjdźcie, zanurzcie się w atmosferze świątecznej twórczości i stwórzcie razem z MDK-DŚT wyjątkowe ozdoby, które ozdobią Wasze domy podczas magicznego czasu Bożego Narodzenia.

źródło: lomza.pl

Poprzedni Post

Złote Gody w Łomży: 50 Lat Miłości, Wytrwałości i Wspólnego Życia

Następny Post

“Misiowe Przygody” – Spektakl Teatru Nemno i Warsztaty Plastyczne w MDK-DŚT

post-bars

Zostaw Komentarz