LOADING...

2023-11-29

Łomża na 29. Targach Turystycznych TT Warsaw: Promocja Regionu i Nagradzane Produkty Turystyczne

W dniach 24-26 listopada Łomża, reprezentowana przez Lokalną Organizację Turystyczną Ziemia Łomżyńska oraz firmę Rejsy Gondolą Po Narwi z Łomży i Ostrołęki, była obecna na 29. edycji targów turystycznych TT Warsaw w Nadarzynie. Inicjatywa Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej umożliwiła promocję uroków Łomży i Ziemi Łomżyńskiej, jak również markowych produktów turystycznych.

Łomża, pełna historii i atrakcji turystycznych, miała okazję zaprezentować swoje walory oraz ofertę podmiotów branży turystycznej na tle innych regionów Polski. Stoisko łomżyńskie przyciągało licznych odwiedzających, w tym turystów oraz przedstawicieli branży, zainteresowanych możliwościami spędzania czasu w Łomży i okolicach.

Niezwykle atrakcyjną ofertą były dwie nagrodzone niedawno prestiżowymi wyróżnieniami propozycje turystyczne: “Paszport Turysty – Odkrywcy Królewskiego Miasta Łomży” oraz oferta rejsów gondolą po rzece Narwi. Obie propozycje zdobyły uznanie zarówno turystów, jak i organizatorów targów, co potwierdziło ich wartość i atrakcyjność.

Podczas targów Łomża nawiązała także nowe kontakty branżowe, co pozwoli na rozwinięcie współpracy z innymi podmiotami związanimi z turystyką. Łomżyńska oferta, bogata w różnorodne atrakcje, zdobyła uwagę zwiedzających, co może przyczynić się do wzrostu zainteresowania regionem wśród turystów. Targi TT Warsaw to doskonała okazja do promocji, wymiany doświadczeń i nawiązywania współpracy w dziedzinie turystyki.

źródło: lomza.pl

Poprzedni Post

Rejestracja Pojazdu Online: Nowa Usługa dla Petentów Oddziału Komunikacji w Łomży

Następny Post

Informacja w zakresie zimowego utrzymania dróg gminnych w sezonie 2023/2024

post-bars

Zostaw Komentarz