LOADING...

2023-11-29

Muzyczne Rodzinne Popołudnie z Koncertem Studia Wokalnego eMDeK

W najbliższą sobotę, 30 listopada, Miejski Dom Kultury Dolnego Śląska Tradycji (MDK DŚT) stanie się miejscem pełnym muzyki i radości dla rodzin z dziećmi. Koncert Studia Wokalnego eMDeK, zatytułowany “Familijne Popołudnie w MDK z PIOSENKĄ!”, obiecuje dostarczyć niezapomnianych chwil dla najmłodszych i tych nieco starszych melomanów.

Wydarzenie, zaplanowane na godzinę 15:00, to nie tylko koncert, ale prawdziwe święto dla miłośników muzyki. Studium Wokalne eMDeK, prowadzone przez utalentowaną pedagog muzyczną Magdę Sinoff, przygotowało wyjątkowy repertuar piosenek, który obejmuje zarówno utwory znane najmłodszym, jak i te, które z pewnością skradną serca starszych melomanów.

W trakcie koncertu na scenie pojawią się nie tylko soliści z Studia eMDeK, ale także młodzi artyści z grup “Śpiewające KIDSy” oraz “Mały eMDeK”. Obie grupy towarzyszące Studio Wokalne eMDeK, które skupiają utalentowane dziecięce głosy, prężnie rozwijające się pod czujnym okiem Magdy Sinoff.

Repertuar koncertu obejmuje szeroką gamę piosenek, od tych znanych z przedszkolnych melodi, po utwory, które można usłyszeć na prestiżowym festiwalu Opole. To wyjątkowe połączenie muzyki, energii młodych wykonawców i zaraźliwej radości z pewnością wprowadzi wszystkich uczestników w świetny nastrój.

Organizatorzy obiecują nie tylko muzyczny festiwal, ale także interaktywne przeżycia dla widzów. Będzie można śpiewać razem z artystami, tańczyć i aktywnie uczestniczyć w koncercie. Dla najmłodszych widzów przewidziano także niespodzianki i upominki.

Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki i rodzinnego wypoczynku do MDK DŚT, gdzie wspólnie stworzymy niepowtarzalny klimat muzycznego święta dla całych rodzin! Koncert “Familijne Popołudnie w MDK z PIOSENKĄ!” to doskonała okazja do spędzenia czasu razem z najbliższymi, delektując się pięknem dźwięków i urokami muzycznej sztuki.

źródło: facebook.pl

Poprzedni Post

Wernisaż Trzy sonety. Roman Krawczenko i Ryszard Karczmarski

Następny Post

Łomża Oszczędza na Energii Elektrycznej – Nowoczesne Oświetlenie Ledowe na Ulicach

post-bars

Zostaw Komentarz