LOADING...

2024-02-16

Sportowe Migawki: Wystawa Fotografii Tomasza Prażmowskiego

Zapraszamy na wernisaż wystawy wielkoformatowych fotografii autorstwa nestora polskiego fotoreportażu sportowego, Tomasza Prażmowskiego!

Data: Sobota, 17 lutego 2024 r. Godzina: 14:00 Miejsce: Hala Kultury w Łomży

Tomasz Prażmowski, legendarny fotograf sportowy, zaprezentuje swoje najbardziej porywające i emocjonujące zdjęcia, ukazujące dynamiczne momenty sportowych zmagań. Jego prace to nie tylko zwykłe zdjęcia, to prawdziwe opowieści z życia sportowców, pełne pasji, determinacji i wzruszeń.

Niezwykła Okazja

Wystawa, będąca wyrazem talentu i pasji autora, będzie dostępna dla wszystkich miłośników sportu od soboty, 17 lutego, do końca kwietnia br. Wernisaż to doskonała okazja, aby przyjrzeć się niezwykłym historiom, które kryją się za każdym ujęciem.

Tomasz Prażmowski – Ikona Fotografii Sportowej

Tomasz Prażmowski jest niekwestionowanym mistrzem w dziedzinie fotografii sportowej. Jego prace były wielokrotnie nagradzane zarówno w Polsce, jak i za granicą. Każde jego zdjęcie to fascynująca podróż w świat sportowych emocji i rywalizacji.

Niezapomniane Chwile

Od zaciętych pojedynków na boiskach, po wzruszające chwile triumfu i porażki – wystawa Tomasza Prażmowskiego przeniesie Cię w świat, gdzie sport staje się źródłem inspiracji i niezapomnianych przeżyć.

Zapraszamy Do Wzięcia Udziału

Hala Kultury w Łomży stanie się miejscem spotkań dla wszystkich miłośników sportu i fotografii. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby zanurzyć się w fascynującym świecie sportowych migawek uwiecznionych przez Tomasza Prażmowskiego.

źródło: facebook.pl

Poprzedni Post

Rolnicy Domagają Się Zmiany: Protest w Gminie Łomża

Następny Post

Rozwój Przedsiębiorczości w Łomży: Wybór Najlepszych Pomysłów na Biznes

post-bars

Zostaw Komentarz