LOADING...

2024-01-12

ODCIENIE NIECHCIANYCH MASEK – Wernisaż Wystawy Półmetkowej

 

12 stycznia 2024 roku o godzinie 17:00 w Galerii MDK-DŚT w Łomży odbędzie się wernisaż wyjątkowej wystawy półmetkowej, prezentującej prace uczniów klas trzecich Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Wojciecha Kossaka.

Wystawa jest rezultatem intensywnego trzyletniego okresu edukacji artystycznej, podczas którego uczniowie rozwijali swoje umiejętności, kreatywność i wyobraźnię pod okiem doświadczonych pedagogów.

Tytuł wystawy, “Odcienie Niechcianych Masek”, sugeruje głębsze przemyślenia i refleksje, jakie można znaleźć w pracach prezentowanych przez młodych artystów. Temat ten otwiera przestrzeń do różnorodnych interpretacji, co sprawia, że każdy odwiedzający będzie mógł odnaleźć coś dla siebie i doświadczyć sztuki w unikalny sposób.

Uczniowie prezentują swoje prace w różnych technikach plastycznych, od malarstwa po rzeźbę, ukazując szeroki zakres artystycznych możliwości. Wernisaż to doskonała okazja, aby spotkać się z twórcami, dowiedzieć się więcej o ich inspiracjach i zanurzyć się w bogactwie sztuki w najczystszej formie.

Galeria MDK-DŚT, mieszcząca się przy ulicy Wojska Polskiego 3 w Łomży, staje się miejscem spotkań miłośników sztuki, artystów i entuzjastów, którzy chcą podziwiać i doceniać twórczość młodych talentów.

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Łomży i okolic do udziału w wernisażu tej wyjątkowej wystawy półmetkowej. Niech ta sztuka, nacechowana indywidualnością każdego artysty, stanie się impulsem do refleksji nad różnorodnością sztuki i jej roli we współczesnym społeczeństwie.

 

źródło: facebook.pl

 

Poprzedni Post

Kacper Mysiorek – Iluzjonista

Następny Post

Seniorzy w Łomży: Aktywizacja, Zniżki i Karta Seniora

post-bars

Zostaw Komentarz