LOADING...

2024-01-12

Kacper Mysiorek – Iluzjonista

 

W najbliższą niedzielę, 14.01, na PORANKU Z KULTURĄ, Kacper Mysiorek, utalentowany iluzjonista, zaprasza najmłodszych na magiczną podróż pełną śmiechu i interaktywnej zabawy. Pokaz “Nie ma szans!” obiecuje niezapomniane chwile dla dzieci i ich rodziców.

Kacper Mysiorek nie tylko zaskoczy swoimi magicznymi sztuczkami, ale również rozbawi do łez najmłodszych widzów. Jego show to nie tylko iluzje, ale również porcja humoru, który sprawi, że nawet największy ponurak nie będzie w stanie oprzeć się uśmiechowi. Artysta doskonale odnajduje wspólny język z dziećmi, angażując je w pokaz i sprawiając, że stają się aktywnymi uczestnikami wydarzenia.

“Pokaz “Nie ma szans!” to nie tylko magia, ale także przekaz dla najmłodszych o sile marzeń i wiary we własne możliwości. Kacper Mysiorek inspiruje dzieci do odkrywania swojego potencjału i udowadnia, że spełnianie marzeń może być równie magiczne jak jego sztuczki” – mówi organizator wydarzenia.

Dla najbardziej wytrwałych Odkrywców Kultury przewidziano także dodatkową atrakcję – warsztat muzyczny z Magdą Sinoff. To doskonała okazja dla najmłodszych, aby poznać tajniki muzyki i rozwijać swoje zainteresowania artystyczne.

“PORANEK Z KULTURĄ to nie tylko zabawa, ale także edukacja i rozwijanie pasji. Chcemy, aby dzieci miały dostęp do różnorodnych form sztuki i kultury, które inspirują je do kreatywnego myślenia i rozwijania swoich umiejętności” – dodaje organizator.

Wydarzenie odbędzie się w Kulturnym Centrum Kultura w miejscowości Kultura. Zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziny do wspólnego spędzenia magicznego poranka, pełnego radości, śmiechu i edukacyjnych atrakcji.

Szczegóły Wydarzenia:

  • Data: 14 stycznia (niedziela)
  • Godzina: 10:00
  • Miejsce: Kulturne Centrum Kultura, Kultura
  • Pokaz: “Nie ma szans!” – Kacper Mysiorek (iluzje, humor)
  • Dodatkowa atrakcja: Warsztat muzyczny z Magdą Sinoff

źródło: facebook.pl

Poprzedni Post

Wernisaż Wyjątkowej Wystawy: Twórczość Prof. Janusza Knorowskiego

Następny Post

ODCIENIE NIECHCIANYCH MASEK – Wernisaż Wystawy Półmetkowej

post-bars

Zostaw Komentarz