LOADING...

2024-01-08

Zapisz się do Akademii Piłki Nożnej Łomża! Nabór dla roczników 2016, 2017 i młodszych trwa!

Akademia Piłki Nożnej Łomża otwiera swoje podwoje dla młodych adeptów futbolu z roczników 2016, 2017 i młodszych. To wyjątkowa okazja dla najmłodszych pasjonatów piłki nożnej, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów. Proces treningowy został zoptymalizowany, dzięki czemu uczestnicy są podzieleni na niewielkie grupy wiekowe, dostosowane do ich umiejętności i potrzeb rozwojowych.

Podział na grupy wiekowe:

  • Skrzat (5-6 lat)
  • Żak (7-8 lat)
  • Orlik (9-10 lat)
  • Młodzik (11-12 lat)

Każda jednostka treningowa jest prowadzona przez 2-3 trenerów posiadających kwalifikacje UEFA A-B. Treningi opierają się na konspektach z programu szkoleniowego Polskiego Związku Piłki Nożnej, co gwarantuje wysoki standard szkolenia. Dodatkowo, Akademia Piłki Nożnej Łomża bierze udział w rozgrywkach Polskiego Związku Piłki Nożnej, co daje uczestnikom możliwość rywalizacji i zdobywania doświadczenia na boisku.

W sezonie letnim treningi odbywają się na obiektach sportowych MOSiR Łomża, natomiast w sezonie zimowym młodzi piłkarze mają dostęp do nowoczesnej sali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 7 przy ulicy Mickiewicza.

Zajęcia prowadzone przez MOSiR Łomża nie tylko rozwijają indywidualną sprawność ruchową, ale także uczą dzieci pracy w zespole, wspierają rozwój emocjonalny oraz kształtują pasję do piłki nożnej.

Aktualnie trwa nabór chłopców i dziewcząt z roczników 2016, 2017 i młodszych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na treningi, które odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16:00-17:00 na sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży.

Aby uzyskać więcej informacji lub zarejestrować się do Akademii Piłki Nożnej Łomża, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 86 215 06 05 lub bezpośrednio z trenerem pod numerem telefonu 502 514 411. Nie przegap tej wyjątkowej szansy na rozwijanie swoich umiejętności piłkarskich pod okiem profesjonalistów!

źródło: mosir.lomza.pl

Poprzedni Post

Ferie z MOSiR

Następny Post

FERIADA 2024: Zimowe Ferie pełne Zabaw, Wrażeń i Niezapomnianych Przygód

post-bars

Zostaw Komentarz