LOADING...

2024-01-08

FERIADA 2024: Zimowe Ferie pełne Zabaw, Wrażeń i Niezapomnianych Przygód

Zbliżają się ferie zimowe, a Gminny Ośrodek Kultury ma dla Was wyjątkową propozycję – FERIADA 2024! To cykl wydarzeń przygotowanych specjalnie na ten okres, pełen atrakcji, animacji, i wypoczynku. Mamy przyjemność zaprosić dzieci i młodzież do udziału w tej niezwykłej przygodzie.

Chociaż program FERIADY 2024 jest jeszcze doprecyzowywany, to już teraz możemy podać kilka istotnych informacji. W pierwszym tygodniu, czekają na Was różnorodne zajęcia w siedzibie naszego ośrodka oraz fascynujące “wypady” poza Piątnicę. Planowane są animacje kulturalne, gry i zabawy sportowe, zajęcia kulinarne oraz plastyczne. Odwiedzimy najciekawsze miejsca w Łomży, takie jak Teatr Lalki i Aktora, Park Wodny, Kino Helios, Park Trampolin JUMP6, Strefę Odkrywania Wyobraźni i Aktywności SOWA oraz lodowisko Biały Orlik. A dla miłośników śniegu i ogniska, zaplanowany został kulig (opcjonalnie bryczka) w Gospodarstwie Agroturystycznym „Dzika Jabłoń” w Rogienicach Wielkich. Całość dostępna jest za jedynie 180 zł/os. i przeznaczona jest dla uczestników od ósmego roku życia.

Drugą część FERIADY 2024 wypełnią dwie niesamowite wycieczki. 30 stycznia, ruszamy do Białegostoku z parkiem trampolin, lodowiskiem i kinem. Koszt wyjazdu to jedynie 100 zł/os., a wycieczka skierowana jest dla uczestników od dziewiątego roku życia. Kolejna wycieczka, to rodzinny wyjazd do Warszawy, gdzie odkryjemy uroki Stadionu Narodowego, obejrzymy musical w Teatrze RAMPA, zwiedzimy Stare Miasto, a na koniec sprawdzimy, czy to, co widzimy w „Muzeum Świat Iluzji”, jest tym, czym się wydaje. Całość za 160 zł/os. i tu gorąco zapraszamy nie tylko dzieci i młodzież, ale także rodziców czy opiekunów! Wyjazd planowany jest 2 lutego o godz. 8:00.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy. Chętnych zapraszamy do naszego ośrodka w celu wypełnienia i złożenia niezbędnych dokumentów (do pobrania poniżej). Opłatę za udział w wydarzeniach można dokonać w naszym ośrodku lub przelewem.

Więcej informacji i załączniki na stronie GOK w Piątnicy.

 

źródło: gokpiatnica.pl

Poprzedni Post

Zapisz się do Akademii Piłki Nożnej Łomża! Nabór dla roczników 2016, 2017 i młodszych trwa!

Następny Post

Usuwanie wyrobów zawierających azbest: Zmiany w finansowaniu i apel do posiadaczy odpadów

post-bars

Zostaw Komentarz