LOADING...

2024-01-03

24. Edycja Koncertu Charytatywnego “Gwiazdka z Nieba” z Studiem Wokalnym eMDeK

W sercu zimy, gdy ulice oświetlają kolorowe lampki, a w powietrzu unosi się atmosfera świąt, Łomża ponownie staje się świadkiem jednego z najpiękniejszych muzycznych wydarzeń roku. Studium Wokalne eMDeK z MDK-DŚT serdecznie zaprasza na 24. edycję koncertu charytatywnego “Gwiazdka z Nieba”. To wyjątkowe muzyczne spotkanie odbędzie się 12 stycznia 2024 roku o godzinie 18:00 w Sali Widowiskowej Centrum Kultury przy ul. Sadowej 12.

Wielopokoleniowe Brzmienia Świąt:

Tegoroczna edycja koncertu “Gwiazdka z Nieba” to nie tylko kontynuacja tradycji, ale także spotkanie różnych pokoleń wokalistów, którzy tworzą Studio Wokalne eMDeK. To zespół, którego działalność rozkwita w Młodzieżowym Domu Kultury – Domu Spotkań z Teatrem. Na scenie usłyszycie wyjątkowe interpretacje kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych, w tym utworów zawartych na płycie “Łomżyńskie Kolędowanie”.

Dobra Muzyka, Dobra Sprawa:

Koncert “Gwiazdka z Nieba” to nie tylko wyjątkowe doświadczenie muzyczne, ale również okazja do dzielenia się dobrem. Tradycyjnie, podczas wydarzenia przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy, które w tym roku trafią na rzecz Caritas Polska. To gest solidarności, który wpisuje się w ducha świątecznej atmosfery, ukazując, że muzyka może być nie tylko źródłem radości, ale również wsparcia dla potrzebujących.

Szczegóły Wydarzenia:

  • Data: 12 stycznia 2024 (piątek)
  • Godzina: 18:00
  • Miejsce: Sala Widowiskowa Centrum Kultury, ul. Sadowa 12
  • Wstęp: Wolny

Organizatorzy i Współorganizatorzy:

  • Organizator: MDK-DŚT
  • Współorganizator: Centrum Kultury w Łomży

Zapraszamy wszystkich miłośników świątecznej muzyki na ten wyjątkowy koncert, który nie tylko rozświetli serca, ale także przyczyni się do wsparcia tych, którzy potrzebują pomocy. Niech “Gwiazdka z Nieba” rozświetli Łomżę wspólnie z dźwiękami pięknych świątecznych melodii.

źródło: facebook.pl

Poprzedni Post

Konkurs „Świeć się z Energą”

Następny Post

Podsumowanie Statystyczne Roku 2023 w Gminie Miastkowo

post-bars

Zostaw Komentarz