LOADING...

2024-01-03

Konkurs „Świeć się z Energą”

Miasto Łomża bierze udział w prestiżowym konkursie „Świeć się z Energą” organizowanym przez Kurier Poranny, konkurując o zaszczytny tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”. To wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko promuje kreatywność, ale również integruje społeczność lokalną, zachęcając do aktywnego udziału w głosowaniu.

Cel Konkursu i Rywalizacja Oświetleniowa:

Celem konkursu jest nie tylko wyróżnienie miejscowości o najbardziej efektownym oświetleniu, ale również zwrócenie uwagi na innowacyjne projekty oraz zaangażowanie społeczności lokalnej w tworzenie wyjątkowej atmosfery świetlnej. Łomża, jako uczestnik tego prestiżowego wydarzenia, ma szansę udowodnić, że jest prawdziwą „Świetlną Stolicą Polski”.

Jak Zagłosować na Łomżę:

Proces głosowania jest prosty i dostępny dla każdego, kto chciałby wesprzeć Łomżę w tej rywalizacji. Aby oddać głos na miasto, należy skorzystać z oficjalnej strony konkursu Kuriera Porannego pod adresem https://poranny.pl/swiec-sie-z-energa/pl/2003573. Wymaga to zalogowania się za pomocą adresu e-mailowego lub profilu na Facebooku, a także powiązania konta z numerem telefonu komórkowego. Po tym kroku każdy z nas ma możliwość oddania dziennie aż 10 bezpłatnych głosów na Łomżę.

Zapraszamy do Wspólnej Zabawy:

To nie tylko konkurs, to również wyjątkowa okazja do wspólnej zabawy i zaangażowania społeczności. Każdy głos jest istotny, ponieważ to wspólne działanie przekłada się na siłę i jedność społeczności. Przyłącz się do zabawy, zagłosuj na Łomżę i pokaż, że nasze miasto to nie tylko świetlne doświadczenie, ale również wspólnota gotowa do aktywnego udziału w wydarzeniach promujących nasze miejsce na mapie Polski.

Rywalizacja trwa, a Łomża może stać się prawdziwą „Świetlną Stolicą Polski” dzięki zaangażowaniu i wsparciu mieszkańców. Wspólnie możemy zdobyć to prestiżowe wyróżnienie i ukazać nasze miasto w jeszcze piękniejszym świetle.

źródło: facebook.pl

Poprzedni Post

Zmiany w Podziale Obwodów Głosowania i Okręgów Wyborczych w Łomży na Rok 2024

Następny Post

24. Edycja Koncertu Charytatywnego “Gwiazdka z Nieba” z Studiem Wokalnym eMDeK

post-bars

Zostaw Komentarz