LOADING...

2023-12-08

Zaproszenie na Wyjątkowy Wykład o Fotografii z Adamem Czarniewiczem

Miłośnicy sztuki fotografii oraz wszyscy ci, którzy pragną zgłębić tajniki tego fascynującego medium, są serdecznie zaproszeni na wyjątkowy wykład poprowadzony przez utalentowanego fotografa Adama Czarniewicza. Wydarzenie odbędzie się 13 grudnia 2023 roku w Galerii Pod Arkadami na Starym Rynku w Łomży.

Szczegóły Wykładu:

  • Data: 13.12.2023 (środa)
  • Godzina: 17:30 – 20:00
  • Miejsce: Galeria Pod Arkadami, Stary Rynek, Łomża
  • Odpłatność: 20 zł

Adam Czarniewicz, urodzony w 1968 roku w Ełku, to wybitny absolwent wydziału Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu w Białymstoku oraz Akademii Fotografii i Przedsiębiorczości w Białymstoku o specjalizacji w dziedzinie fotografii. Jego prace obejmują szeroki zakres gatunków fotograficznych, a talent artysty znalazł uznanie na licznych wystawach i konkursach, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.

Podczas wykładu Adam Czarniewicz poruszy istotne kwestie związane z wrażliwością twórcy i odbiorcy obrazu fotograficznego. Zanurzymy się w fascynujący świat wpływu fotografii na potencjalnego odbiorcę, a także poznamy i zobaczymy przykłady wybranych nurtów w tej sztuce, ze szczególnym uwzględnieniem ich najważniejszych przedstawicieli.

Artysta podzieli się również fragmentem swojej własnej, wybranej działalności zatytułowanej “Obrazy nieświadomości”. To unikalna okazja, by spojrzeć na fotografię z perspektywy artysty i zrozumieć, jak obrazy te składają się na narrację jego twórczego świata.

Odbiorcy wykładu będą mieli również możliwość zadawania pytań i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami z artystą. To doskonała okazja do spotkania z pasjonatem fotografii, który dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu, które obiecuje głębokie spojrzenie na świat fotografii poprzez pryzmat twórczości Adama Czarniewicza. Niech ta środkowa grudniowa wieczornica stanie się inspiracją dla wszystkich entuzjastów sztuki obrazu!

źródło: mdklomza.pl


Poprzedni Post

Łomżyńskie Koszykarki Zdominowały Mikołajkowy Turniej w Żyrardowie

Następny Post

Wieczory Saunowe w Parku Wodnym – Zdrowie i Relaks na Wyższym Poziomie

post-bars

Zostaw Komentarz