LOADING...

2023-12-08

Wieczory Saunowe w Parku Wodnym – Zdrowie i Relaks na Wyższym Poziomie

W dzisiejszym zabieganym świecie, pełnym stresów i obowiązków, troska o własne zdrowie i chwilę relaksu staje się priorytetem. Coraz więcej osób sięga po sprawdzone metody poprawy samopoczucia, a jedną z nich jest tradycyjna sauna. Park Wodny przy ulicy Wyszyńskiego w Łomży serdecznie zaprasza na Wieczory Saunowe, które stanowią doskonałą okazję do odprężenia się i zadbania o swoje ciało.

Historia sauny sięga czasów starożytnych Rzymian, dla których zabiegi cieplne były nie tylko sposobem na dbanie o higienę, lecz także okazją do spotkań i rozmów. Dziś sauna nie tylko pełni rolę relaksacyjną, ale także korzystnie wpływa na zdrowie i urodę.

Wieczory Saunowe w Parku Wodnym to nie tylko zwykłe sesje saunowe, ale także wyjątkowe rytuały poprowadzone przez doświadczonego saunamistrza, Adama Czarniewicza. Odbywają się one w Strefie SPA na I piętrze kompleksu. Co wyróżnia te wieczory to nie tylko obecność saunamistrza, lecz także starannie przygotowany program, który obejmuje trzy seanse w saunie, kąpiele z użyciem środków myjących, schładzanie ciała i chwile relaksu.

Program Wieczoru Saunowego obejmuje:

 • 18:40 – opuszczenie sauny przez dotychczasowych klientów i wietrzenie,
 • 18:50 – kąpiel uczestników I seansu z użyciem środków myjących, dokładne wytarcie ciała,
 • 19:00 – rozpoczęcie I seansu w saunie,
 • 19:15 – wyjście z sauny, schłodzenie ciała i odpoczynek (20 min),
 • 19:35 – rozpoczęcie II seansu w saunie,
 • 19:50 – wyjście z sauny, schłodzenie ciała i odpoczynek (20 min),
 • 20:10 – rozpoczęcie III seansu w saunie,
 • 20:25 – wyjście z sauny, schłodzenie ciała i odpoczynek (20 min),
 • 20:45 – zakończenie Wieczoru Saunowego.

Podkreślamy, że osoby biorące udział w Wieczorze Saunowym muszą obowiązkowo wziąć kąpiel z użyciem środków myjących, a następnie wytrzeć ciało przed pierwszym wejściem do sauny. Udział w tym wyjątkowym wydarzeniu jest bezpłatny, w ramach standardowego biletu wejścia, jednak pobyt w Strefie SPA jest płatny zgodnie z cennikiem.

Wieczory saunowe dedykowane są osobom pełnoletnim, w dobrym stanie zdrowia, nieposiadającym przeciwwskazań lekarskich do korzystania z sauny. Warto dodać, że w saunie obowiązuje limit miejsc, a rezerwacja miejsc nie jest możliwa.

Zanim weźmiesz udział w Wieczorze Saunowym, warto zapoznać się z zasadami prawidłowego saunowania. Przypominamy kilka z nich:

 • Przed wejściem do sauny zdjąć biżuterię, wziąć prysznic i wytrzeć się.
 • Do sauny zabrać ze sobą minimum dwa ręczniki.
 • Wejście do sauny bez obuwia, pamiętając o ręczniku podkładanym pod stopy.

Park Wodny serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Wieczorach Saunowych, obiecując im nie tylko relaksacyjną podróż w świat ciepła, ale także okazję do zadbania o zdrowie i urodę w wyjątkowej atmosferze kompleksu wodnego. Dla pełnego komfortu i korzyści z zabiegu, przestrzegaj zaleceń saunamistrza oraz zasad prawidłowego korzystania z sauny. Odkryj nowe oblicze relaksu w Parku Wodnym i ciesz się chwilą błogiego odpoczynku.

źródło: mosir.lomza.pl

Poprzedni Post

Zaproszenie na Wyjątkowy Wykład o Fotografii z Adamem Czarniewiczem

Następny Post

Gmina Piątnica otrzymuje Duże Dofinansowanie na Modernizację Oświetlenia w ramach Programu Polski Ład

post-bars

Zostaw Komentarz