LOADING...

2023-11-29

“Kraina Św. Mikołaja w Piątnicy” – Magiczny Dzień Przed Świętami

W dniu 3 grudnia Gminna Hala Sportowa w Piątnicy stanie się areną wyjątkowego wydarzenia – “Krainy Św. Mikołaja”. Organizatorem tego magicznego spotkania jest zaszczytny Wójt Gminy Piątnica, Artur Wierzbowski, we współpracy z jednostkami samorządowymi. Celem tego przedświątecznego spotkania jest zjednoczenie społeczności lokalnej i stworzenie niezapomnianej atmosfery radości.

Głównym celem “Krainy Św. Mikołaja” jest stworzenie okazji do wspólnego świętowania oraz wprowadzenie mieszkańców w magiczny nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Wójt Artur Wierzbowski pragnie, aby każdy uczestnik tego wydarzenia mógł poczuć magię i ciepło świątecznego czasu.

Podczas tego wyjątkowego dnia planowane są liczne atrakcje. Jedną z nich będzie wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek, które mają dodatkowo ocieplić serca uczestników. Dla tych bardziej twórczych przewidziane są świąteczne warsztaty, podczas których będzie można wykonać własnoręcznie bożonarodzeniowe ozdoby, dodając tym samym osobisty i wyjątkowy akcent do świątecznej dekoracji.

Nie zabraknie również kiermaszu bożonarodzeniowego, na którym będzie można znaleźć oryginalne i piękne prezenty dla najbliższych. Aby uczynić to wydarzenie jeszcze bardziej magicznym, osobiście odwiedzi nas Święty Mikołaj, gotów spełnić marzenia najmłodszych uczestników.

Chcąc uczynić “Krainę Św. Mikołaja” wyjątkową również dla tych, którzy mogą czuć się samotni w okresie świątecznym, planowane jest tworzenie upominków dedykowanych samotnym mieszkańcom gminy. To piękna okazja, aby okazać im wsparcie i okazać uczucia w okresie przedświątecznym.

Całe wydarzenie odbędzie się w Gminnej Hali Sportowej w Piątnicy, która zostanie przekształcona w magiczną “Krainę Św. Mikołaja”. Organizatorzy gwarantują, że czas spędzony w takiej atmosferze na pewno sprawi, że uczestnicy poczują się jak w świątecznym śnie.

źródło: facebook.pl

Poprzedni Post

Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej w Gminie Piątnica

Następny Post

Subregion łomżyński i inwestycje drogowe zaplanowane na 2024 rok

post-bars

Zostaw Komentarz