LOADING...

2024-02-09

“Zakochaj się w Łomży” – Ostatkowa Potańcówka dla Seniorów

Prezydent Łomży, Mariusz Chrzanowski, serdecznie zaprasza seniorów na wyjątkowe wydarzenie karnawałowe. W ramach potańcówki ostatkowej, zatytułowanej “Zakochaj się w Łomży”, mieszkańcy miasta będą mieli okazję spędzić wspólnie czas przy dźwiękach tanecznej muzyki. Impreza odbędzie się w prestiżowej Hali Kultury, usytuowanej na Starym Rynku, we wtorek 13 lutego 2024 roku, w godzinach 17:00-21:00.

Wyjątkowa Atmosfera i Mnóstwo Zabawy

Potańcówka to nie tylko okazja do tańca, ale również doskonała okazja do spotkania się z innymi seniorami i spędzenia razem radosnych chwil. W programie potańcówki przewidziano wiele atrakcji, które z pewnością umilą czas uczestnikom.

Prezydent Mariusz Chrzanowski zaleca, aby przygotować się na wieczór pełen świetnej zabawy, dobrej muzyki i niezapomnianych tanecznych ruchów. Ostatkowa potańcówka ma na celu integrację społeczności seniorów, wspólne świętowanie oraz stworzenie atmosfery pełnej radości i pozytywnej energii.

Kiedy i Gdzie?

Impreza odbędzie się w Hali Kultury, usytuowanej na Starym Rynku w Łomży. Data to wtorek, 13 lutego 2024 roku, a godziny trwania to 17:00-21:00. Wstęp jest bezpłatny, co sprawia, że każdy chętny może dołączyć do wydarzenia. Prezydent Mariusz Chrzanowski pragnie, aby ta Potańcówka Ostatkowa była wyjątkowym wydarzeniem, które dostarczy seniorom wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

źródło: lomza.pl

Poprzedni Post

“Disco Lodowisko” w Łomży

Następny Post

84. Rocznica Sowieckiej Wywózki Polaków na “Nieludzką Ziemię” – Pamięć i Szacunek

post-bars

Zostaw Komentarz