LOADING...

Uwielbienie “Wszystko na Chwałę Bożą czyńcie” u Braci Kapucynów

W najbliższą niedzielę, 11 lutego, o godzinie 19:00, Bracia Kapucyni zapraszają wszystkich zainteresowanych na spotkanie uwielbienia pod hasłem “Wszystko na Chwałę Bożą czyńcie”. Wydarzenie odbędzie się zarówno w formie stacjonarnej, jak i online, umożliwiając uczestnictwo wszystkim, którzy chcieliby wziąć udział w tej duchowej wspólnocie.

Spotkanie to stanowi doskonałą okazję do wspólnego oddania chwały Bogu oraz przygotowania się do nadchodzącego Wielkiego Postu. Bracia Kapucyni pragną stworzyć przestrzeń, w której wszyscy uczestnicy będą mogli dzielić się swoimi doświadczeniami, radościami, smutkami, sukcesami i porażkami, oddając to wszystko Panu Bogu.

“Wszystko na Chwałę Bożą czyńcie” to wezwanie do tego, aby każdy aspekt naszego życia, czy to jedzenie, czy picie, czy jakakolwiek inna czynność, były pełne świadomości obecności Boga. Spotkanie uwielbienia ma na celu ukierunkowanie naszych myśli, działań i emocji na chwałę Bożą, co stanowi ważny element życia duchowego.

Wszyscy zainteresowani uczestnictwem w spotkaniu mają możliwość dołączenia zarówno osobiście, udając się na miejsce wydarzenia, jak i online, korzystając z platformy internetowej. Dla tych, którzy pragną głębszego doświadczenia duchowego, wydarzenie stanowi doskonałą okazję do zanurzenia się w atmosferę wspólnoty modlitewnej.

Niech spotkanie “Wszystko na Chwałę Bożą czyńcie” będzie czasem owocnej refleksji, modlitwy i dzielenia się w radości obecności Boga w codziennym życiu. Uczestnicy mają okazję zaprosić Jezusa do swojego serca i dzięki temu doświadczyć pełni Bożej miłości.

źródło: facebook.pl

Poprzedni Post

Podpisanie Porozumienia w Sprawie Modernizacji Drogi Powiatowej nr 1930B

Następny Post

Światowy Dzień Chorego: Namaszczenie Chorych w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łomży

post-bars

Zostaw Komentarz