LOADING...

2024-02-09

Interaktywny Spektakl “Grafeet”

11 lutego 2024 roku, o godzinie 10:00 w Miejskim Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych przy ul. Wojska Polskiego 3, zapraszamy wszystkich miłośników sztuki, zarówno małych, jak i dużych, na niezwykłe wydarzenie – interaktywny spektakl “Grafeet”. To fascynujące spotkanie dwóch światów, gdzie taniec i rysunek tworzą harmonię niezwykłych wrażeń artystycznych.

Informacje Praktyczne

Data: 11 lutego 2024 (niedziela)
Godzina: 10:00 – 12:00
Miejsce: MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3
Bilet rodzinny (dziecko + opiekun): 20 zł

Warto zauważyć, że w interaktywnym spektaklu przewidziana jest ograniczona liczba miejsc, dlatego zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletu, aby nie przegapić tej wyjątkowej sztuki.

O Spektaklu

“Grafeet” to eksperyment wizualno-ruchowy, który powstał z myślą o młodych widzach, jednak z pewnością zainteresuje i porwie do świata sztuki również dorosłych. Reżyserka Małgorzata Tadębska poprowadzi widzów przez fascynującą opowieść o spotkaniu tańca i rysunku. Jak taniec wpłynie na proces tworzenia sztuki? Czy żywioł tańca może stać się inspiracją dla artysty?

Spektakl przeniesie widzów w zakamarki wyobraźni pewnego artysty, gdzie aktywna widownia będzie miała szansę wziąć udział w budowaniu przedstawienia. Julia Dondzilo, doskonała tancerka, wraz z rysownikiem Thomasem Comby oraz muzyką w wykonaniu Valentiny Kadhom, stworzą magiczne połączenie sztuk w czasie trwania 35-minutowego spektaklu.

Twórcy Spektaklu

  • Reżyseria: Małgorzata Tadębska
  • Rysunek: Thomas Comby
  • Taniec: Julia Dondzilo
  • Muzyka: Johann Sebastian Bach, Nicholas Hooper w interpretacji Valentiny Kadhom
  • Scenografia: Thomas Comby
  • Realizacja: Compagnie de Danse Julia Dondzilo

Bądźcie częścią tej niezwykłej podróży artystycznej i połączenia tańca z rysunkiem – spektakl “Grafeet” czeka na Was z otwartymi ramionami w Miejskim Domu Kultury!

źródło: mdk.lomza.pl

 

Poprzedni Post

84. Rocznica Sowieckiej Wywózki Polaków na “Nieludzką Ziemię” – Pamięć i Szacunek

Następny Post

Program Usuwania Azbestu w Gminie Miastkowo

post-bars

Zostaw Komentarz