LOADING...

2024-02-09

“Disco Lodowisko” w Łomży

Zbliżają się ostatki, a dla mieszkańców Łomży oznacza to kolejną okazję do wspólnej zabawy na lodowisku. Miasto Łomża oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zapraszają na wyjątkowe wydarzenie – “Disco Lodowisko”. To nie tylko okazja do poprawienia umiejętności łyżwiarskich, ale przede wszystkim możliwość spędzenia karnawałowego wieczoru w nietypowy sposób.

Kiedy i Gdzie?

Karnawałowa dyskoteka na łyżwach odbędzie się dzisiaj, 9 lutego, na Białym Orliku przy ulicy Katyńskiej. Impreza rozpocznie się o godzinie 18:00 i potrwa do godziny 20:00.

Oryginalność Mile Widziana!

Organizatorzy serdecznie zachęcają uczestników do zabawy w klimacie ostatkowego szaleństwa. Mile widziane są przebrania, maski, peruki – im bardziej oryginalne, tym lepiej! “Disco Lodowisko” to nie tylko okazja do ślizgania się na lodzie, ale także możliwość zaprezentowania swojego karnawałowego stylu.

Jak Wziąć Udział?

Aby wziąć udział w “Disco Lodowisko”, nie trzeba dodatkowo opłacać biletu. Wystarczy nabyć standardowy bilet wstępu na lodowisko. Wejściówki dostępne są w kasie obiektu w dniu wydarzenia. Dla wygody uczestników istnieje również możliwość zakupu biletów online przed wydarzeniem za pośrednictwem strony eaktywni.pl.

Jeśli ktoś nie posiada swoich własnych łyżew, nie ma powodów do zmartwień. Na miejscu będzie dostępna wypożyczalnia sprzętu udostępnianego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Partner Wydarzenia

Partnerem “Disco Lodowisko” jest Miejski Dom Kultury-Dom Środowisk Twórczych. To wyjątkowe połączenie sportu, muzyki i karnawałowego szaleństwa, które ma na celu dostarczyć mieszkańcom Łomży niezapomnianych chwil radości i wspólnej zabawy.

Niech karnawał na łyżwach będzie okazją do wspólnego świętowania i integracji społeczności Łomży. Zapraszamy do udziału w “Disco Lodowisko” – wyjątkowej imprezie, która rozgrzeje serca w zimowe wieczory!

źródło: lomza.pl

Poprzedni Post

Otwarcie Zmodernizowanej Świetlicy w Mikołajkach

Następny Post

“Zakochaj się w Łomży” – Ostatkowa Potańcówka dla Seniorów

post-bars

Zostaw Komentarz