LOADING...

2024-02-05

Bal Hodowców w Restauracji Parkowa: Noc pełna muzyki, tańca i wyróżnień dla lokalnych rolników

Bal Hodowców w Restauracji Parkowa: Noc pełna muzyki, tańca i wyróżnień dla lokalnych rolników

Sobotni wieczór w Restauracji Parkowa w Jedwabnem stał się świadkiem niezwykłego wydarzenia – Balu Hodowców. Organizowany przez Burmistrza Jedwabnego, Adama Niebrzydowskiego, oraz Dariusza Rogowskiego i Jarosława Wierzbowskiego, bal ten miał na celu uhonorowanie lokalnych rolników za ich roczne osiągnięcia w dziedzinie mleczarstwa. To nie tylko okazja do świętowania, ale także do docenienia ciężkiej pracy i zaangażowania producentów mleka z terenu gminy Jedwabne.

Goście balu mieli okazję zanurzyć się w malowniczej scenerii Restauracji Parkowa, która dodatkowo zyskała wyjątkową atmosferę dzięki rytmom zespołu Alfa Boys. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło liczne znane twarze z branży, lokalnych przedsiębiorców oraz przedstawicieli samorządu.

Kulminacyjnym momentem wieczoru było uroczyste wręczenie pucharów dla największych producentów mleka za rok 2023. Ci rolnicy, dzięki swojemu oddaniu i dostarczaniu wysokiej jakości mleka, przyczyniają się do sukcesów Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol oraz Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy.

W kategorii dostawców dla Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol, I miejsce zajęli Roxana i Adam Czarneccy, II miejsce przypadło Teresie i Lechowi Florczykom, a III miejsce zajęli Renata i Janusz Niecieccy. Pozostałe wyróżnienia otrzymali Elżbieta i Mirosław Chrostowscy (IV miejsce) oraz Ewa i Jarosław Koszykowscy (V miejsce).

Natomiast wśród dostawców dla Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy, najwyżej oceniono pracę Agnieszki i Wojciecha Ogonowskich (I miejsce), Marzeny i Dariusza Rogowskich (II miejsce) oraz Emilii Podkowicz i Pawła Milewskiego (III miejsce). IV i V miejsce przypadło Alicji i Krzysztofowi Brzostowskim oraz Annie i Kazimierzowi Szymanowskim.

Podczas wydarzenia nie zapomniano również o sponsorach, którzy wsparli bal.

To nie tylko wieczór wyróżnień, ale również okazja do zacieśnienia więzi między rolnikami. Bal Hodowców w Restauracji Parkowa nie tylko celebrował sukcesy lokalnych producentów mleka, ale również stanowił platformę do wymiany doświadczeń i najlepszych praktyk.

źródło: jedwabne.pl

 

Poprzedni Post

Prezentacje Organowe i Koncert Duetu Organowego w Parafii Wniebowzięcia NMP w Śniadowie

Następny Post

Ostrzeżenie meteorologiczne: Oblodzenie na drogach i chodnikach

post-bars

Zostaw Komentarz