LOADING...

2024-02-05

Badania Ankietowe w Gospodarstwach Domowych Województwa Podlaskiego

 

Województwo Podlaskie, starannie dbając o jakość bazy danych statystycznych, realizuje badania ankietowe w gospodarstwach domowych. Te ważne dla społeczności lokalnej badania są prowadzone przez doświadczonych ankieterów statystycznych, zatrudnionych przez Urząd Statystyczny w Białymstoku. Ich celem jest zebranie rzetelnych informacji, stanowiących podstawę do analizy i planowania działań w obszarze społecznym i gospodarczym.

Ankieterzy statystyczni wykonują swoją pracę poprzez bezpośredni kontakt z mieszkańcami lub telefonicznie. Aby potwierdzić ich tożsamość, każdy ankieter jest wyposażony w legitymację ze zdjęciem. W przypadku wątpliwości co do autentyczności ankietera, istnieje możliwość skontaktowania się z Urzędem Statystycznym w Białymstoku pod numerem telefonu 85 749 77 44 lub infolinią statystyczną pod numerem 22 279 99 99. Dodatkową opcją jest weryfikacja tożsamości ankietera za pomocą specjalnej aplikacji dostępnej online pod adresem: https://sa.stat.gov.pl/formularz/.

Bezpieczeństwo i transparentność procesu badawczego są priorytetami, dlatego też wszelkie wątpliwości co do wiarygodności ankietera można skonsultować z przedstawicielami Urzędu Statystycznego. Pracownicy Urzędu są dostępni i gotowi do udzielenia wszelkich niezbędnych informacji.

Aktualne informacje dotyczące prowadzonych badań ankietowych można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej https://badania-ankietowe.stat.gov.pl/. Tam mieszkańcy znajdą nie tylko informacje ogólne dotyczące badań, ale także aktualności oraz przydatne linki i materiały informacyjne.

Dzięki aktywnej partycypacji społeczności lokalnej w badaniach ankietowych, uzyskane dane staną się solidnym fundamentem dla działań planistycznych i podejmowania decyzji na szczeblu lokalnym, przyczyniając się do skutecznego rozwijania i kształtowania regionu.

źródło: gminalomza.pl

Poprzedni Post

Pilna i Kompleksowa Przebudowa Skrzyżowań w Gminie Łomża

Następny Post

Ochrona Zdrowia Psychicznego w Łomży: Tworzymy Program na Lata 2024-2029

post-bars

Zostaw Komentarz