LOADING...

2024-01-26

Zaproszenie na Spotkanie Informacyjno-Konsultacyjne w Sprawie Programu “Czyste Powietrze”

 

Zaproszenie na Spotkanie Informacyjno-Konsultacyjne w Sprawie Programu “Czyste Powietrze”

Urząd Miejski w Nowogrodzie serdecznie zaprasza mieszkańców do udziału w spotkaniu informacyjno-konsultacyjnym poświęconym możliwości uzyskania dofinansowania w ramach rządowego programu “Czyste Powietrze”. Wydarzenie to odbędzie się we wtorek, 30 stycznia 2024 roku, o godzinie 10:00 w Bibliotece Miejskiej w Nowogrodzie, zlokalizowanej przy ulicy Rynek 20.

Program “Czyste Powietrze” to inicjatywa rządowa, mająca na celu poprawę efektywności energetycznej oraz redukcję emisji zanieczyszczeń powietrza. W ramach tego programu mieszkańcy mają możliwość ubiegania się o dofinansowanie na termomodernizację swoich domów, wymianę źródeł ciepła, a także poprawę izolacji cieplnej.

Spotkanie informacyjno-konsultacyjne będzie doskonałą okazją do zdobycia szczegółowych informacji na temat warunków uczestnictwa w programie, kryteriów kwalifikacyjnych oraz dostępnych form wsparcia finansowego. Specjaliści związani z programem udzielą odpowiedzi na pytania, rozwieją wątpliwości oraz przedstawią praktyczne wskazówki dla wszystkich zainteresowanych.

Warto podkreślić, że uczestnictwo w programie “Czyste Powietrze” nie tylko przyczynia się do poprawy warunków życia mieszkańców, ale również ma pozytywny wpływ na ochronę środowiska naturalnego. Poprawa efektywności energetycznej budynków oraz zmiana źródeł ciepła to kroki w kierunku zrównoważonego rozwoju i ochrony atmosfery.

Urząd Miejski w Nowogrodzie zachęca wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w spotkaniu. Wspólne pozyskanie informacji i wymiana doświadczeń z pewnością przysłużą się mieszkańcom w procesie aplikowania o środki finansowe na modernizację swoich mieszkań. Spotkanie będzie doskonałą okazją do podjęcia decyzji mających pozytywny wpływ na jakość życia i otaczające nas środowisko.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na spotkanie w Bibliotece Miejskiej w Nowogrodzie – wspólnie zadbajmy o czyste powietrze!

 

źródło: nowogrod.com

Poprzedni Post

Burmistrz Jedwabnego Zachęca do Udziału w Corocznym Balu Hodowców

Następny Post

Spotkanie Grupy Ratowniczej Nadzieja z Seniorami: Edukacja z Zakresu Pierwszej Pomocy i Reanimacji

post-bars

Zostaw Komentarz