LOADING...

2024-01-26

Spotkanie autorskie z Dariuszem Rosiakiem

Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży serdecznie zaprasza na wyjątkowe spotkanie autorskie z cenionym reporterem, autorem podcastu “Raport o stanie świata” – Dariuszem Rosiakiem. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 29 stycznia 2024 r., o godzinie 18.00, w Hali Kultury na Starym Rynku.

Dariusz Rosiak to doświadczony dziennikarz, który współpracował m.in. z RFI, BBC, „Rzeczpospolitą” oraz innymi renomowanymi tytułami prasowymi. Autor kilku książek, w tym nagrodzonej “Ziarno i krew. Podróż śladami bliskowschodnich chrześcijan”, za którą otrzymał prestiżową nagrodę im. Beaty Pawlak i był nominowany do Nagrody Nike. Jego najnowszą publikacją jest książka biograficzna “Bauman”. Regularnie publikuje także artykuły w “Tygodniku Powszechnym”.

Spotkanie będzie wyjątkową okazją do bliższego zapoznania się z twórczością Dariusza Rosiaka oraz do poruszenia ważnych tematów, które są przedmiotem jego zainteresowań dziennikarskich.

W trakcie spotkania będzie również możliwość nabycia książek autora, a sam Dariusz Rosiak chętnie udzieli autografów zainteresowanym czytelnikom.

Spotkanie poprowadzi doświadczona dziennikarka Marlena Siok, która zapewni ciekawe i inspirujące rozmowy z gościem specjalnym.

Zapraszamy wszystkich miłośników literatury faktu i pasjonatów reportażu do udziału w spotkaniu z Dariuszem Rosiakiem. To wydarzenie z pewnością dostarczy fascynujących wrażeń i otworzy nowe perspektywy na zrozumienie współczesnego świata.

 

źródło: lomza.pl

Poprzedni Post

Gmina Łomża Realizuje Program Utylizacji Eternitu

Następny Post

Sukces II Noworocznego Turnieju Piłki Siatkowej MOSiR Łomża

post-bars

Zostaw Komentarz