LOADING...

2024-01-26

Koncert Zimowa Biesiada: W Rytmie Śpiewu i Tańca w Drozdowie

 

Wspaniałe wydarzenie muzyczne już niebawem! Już 4 lutego o godzinie 17:15 w Remizie Strażackiej w Drozdowie, ul. Górna 2, odbędzie się Koncert Zimowej Biesiady: W Rytmie Śpiewu i Tańca. Na scenie pojawi się utalentowany artysta Michał Sawicki w towarzystwie uzdolnionej wokalnie młodzieży. Wstęp jest wolny, jednak liczba miejsc jest ograniczona, więc warto być na czas!

To wydarzenie to nie tylko koncert muzyczny, ale także okazja do wspólnego spędzenia zimowego wieczoru w magicznej atmosferze muzyki i tańca. Michał Sawicki, znany ze swojego niezwykłego talentu wokalnego, zapewni niezapomniane przeżycia muzyczne, które ożywią zimowy wieczór.

Remiza Strażacka w Drozdowie stanie się miejscem, gdzie połączą się brzmienia różnych gatunków muzycznych, tworząc niepowtarzalny klimat. Będzie to także doskonała okazja dla lokalnej młodzieży, która zaprezentuje swoje wokalne umiejętności, zachwycając publiczność swoim talentem i zaangażowaniem.

Ważne jest, aby pamiętać, że ilość miejsc na koncercie jest ograniczona. Dlatego zalecamy, aby przybyć na wydarzenie wcześnie, aby zapewnić sobie miejsce i cieszyć się koncertem w pełni. Wstęp jest bezpłatny, co sprawia, że koncert jest dostępny dla wszystkich miłośników muzyki.

Organizatorzy obiecują niezapomniane chwile, pełne emocji i świetnej zabawy. Koncert Zimowej Biesiady w Drozdowie to wyjątkowa okazja, aby zanurzyć się w magicznym świecie dźwięków i rytmów. Zatem przygotujcie się na wieczór pełen muzyki, tańca i radości. Zapraszamy serdecznie do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

 

źródło: gokpiatnica.pl

Poprzedni Post

Dodatkowe wsparcie w Gminie Miastków: Dodatek Osłonowy

Następny Post

Skuteczne Zastrzeganie Kart Płatniczych – Twój Bezpieczny Numer: 828 828 828

post-bars

Zostaw Komentarz