LOADING...

2024-01-26

Burmistrz Jedwabnego Zachęca do Udziału w Corocznym Balu Hodowców

 

Adam Mariusz Niebrzydowski, Burmistrz Jedwabnego, ma zaszczyt serdecznie zaprosić mieszkańców i gości na coroczny Bal Hodowców, który odbędzie się w przepięknej atmosferze Restauracji PARKOWA w Jedwabnem. Wydarzenie zaplanowano na 3 lutego 2024 roku, obiecując wieczór pełen elegancji, tańców i świetnej zabawy.

Burmistrz Niebrzydowski, pragnąc stworzyć wyjątkową okazję do spotkania i wspólnej zabawy, postanowił uczcić hodowców oraz wszystkich uczestników imprezy. Bal Hodowców to nie tylko okazja do wyrażenia wdzięczności hodowcom za ich trud, ale także doskonała okazja do integracji społeczności lokalnej.

Zabawa, jaką zafunduje Restauracja PARKOWA, z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem. Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić wieczór, scenę zagra zespół Alfa Boys, gwarantując rozrywkę na najwyższym poziomie. To będzie doskonała okazja, aby przetańczyć do ulubionych rytmów i w pełni cieszyć się niepowtarzalnym klimatem balu.

Osoby zainteresowane udziałem w Balu Hodowców proszone są o dokonanie zapisów pod numerami telefonów: 507-132-800 oraz 504-056-142. Rezerwacja miejsc gwarantuje udział w wyjątkowym wydarzeniu, które łączy tradycję z nowoczesnością, tworząc niezapomnianą atmosferę dla wszystkich uczestników.

Burmistrz Adam Mariusz Niebrzydowski liczy na obecność licznej grupy uczestników i zapewnia, że Bal Hodowców w Restauracji PARKOWA będzie wydarzeniem pełnym elegancji, uroku oraz doskonałej rozrywki. Nie przegap okazji, dołącz do wyjątkowego świętowania!

 

źródło: jedwabne.pl

Poprzedni Post

Dodatek Osłonowy w Ośrodku Pomocy Społecznej w Jedwabnem

Następny Post

Zaproszenie na Spotkanie Informacyjno-Konsultacyjne w Sprawie Programu “Czyste Powietrze”

post-bars

Zostaw Komentarz