LOADING...

Zaproszenie na „Rodzinne Kolędowanie z Voice & Music”

 

Firma Voice & Music serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Łomży i okolic do udziału w wyjątkowych koncertach z cyklu „Rodzinne Kolędowanie z Voice & Music”. W tym magicznym, zimowym okresie poświątecznym, warto zatrzymać się na chwilę, aby wspólnie spędzić czas przy śpiewie tradycyjnych polskich kolęd i pastorałek.

Przez dwie najbliższe niedziele, koncerty odbędą się w Łomżyńskich parafiach Krzyża Świętego i Bożego Ciała, prezentując utalentowane dzieci, młodzież i osoby dorosłe z Pracowni Muzyki Estradowej Voice & Music. Pierwszy z występów już w najbliższą niedzielę, 14 stycznia, po mszy świętej o godzinie 16:00 w parafii Krzyża Świętego przy ulicy Zawadzkiej 55.

Podczas tego muzycznego wydarzenia, obok uczestników Pracowni Muzyki Estradowej Voice & Music, zobaczymy również dzieci ze scholi parafialnej „Promyk Nadziei”, które regularnie występują na cotygodniowych niedzielnych mszach świętych dla najmłodszych.

Kolejna okazja do wspólnego śpiewania kolęd zaplanowana jest na niedzielę, 21 stycznia, po mszy świętej o godzinie 18:00, w parafii Bożego Ciała przy ulicy Przykoszarowej 26.

Voice & Music to miejsce, które jednoczy ludzi o wspólnej pasji i miłości do muzyki, niezależnie od wieku. W pracowni odbywają się zajęcia śpiewu i nauki gry na instrumentach dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych. Koncerty te stanowią podsumowanie pierwszego semestru działalności na lokalnym rynku.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia:

„Rodzinne Kolędowanie z Voice & Music” w parafii Krzyża Świętego

  • Data: 14 stycznia (niedziela)
  • Godzina: po mszy świętej o 16:00
  • Adres: Zawadzka 55

„Rodzinne Kolędowanie z Voice & Music” w parafii Bożego Ciała

  • Data: 21 stycznia (niedziela)
  • Godzina: po mszy świętej o 18:00
  • Adres: Przykoszarowa 26

Link do wydarzenia na portalu społecznościowym Facebook: https://fb.me/e/45gMZimPi

 

źródło: mylomza.pl

Poprzedni Post

Zimowe Przygody w Muzeum Północno-Mazowieckim w Łomży

Następny Post

Wernisaż Wyjątkowej Wystawy: Twórczość Prof. Janusza Knorowskiego

post-bars

Zostaw Komentarz