LOADING...

Ogólnopolski Konkurs Krasomówczego im. Hanki Bielickiej: „Radość spod Kapelusza”

 

Zapraszamy wszystkich utalentowanych młodych artystów do udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego im. Hanki Bielickiej – „Radość spod Kapelusza”. Wydarzenie odbędzie się 2 marca 2024 roku o godzinie 10:00 w Centrum Katolickim im. Papieża Jana Pawła II w Łomży.

Konkurs stanowi hołd dla niezapomnianej artystki, Pani Hanki Bielickiej, która w 2005 roku osobiście otworzyła w Centrum Katolickim w Łomży swój salonik. Co roku, w okolicach rocznicy jej śmierci, organizujemy to wydarzenie, by kontynuować dziedzictwo artystki, która przez lata dzieliła się z nami swoją radością.

Możliwe formy prezentacji w konkursie to wiersze, monologi czy piosenki kabaretowe. Konkurs jest adresowany do młodzieży klas VII-VIII oraz uczniów szkół średnich. Zgłoszenia przyjmujemy zarówno od szkół, ośrodków kultury, jak i od indywidualnych uczestników. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i aktywnego zgłaszania młodych artystów.

Dzięki wsparciu sponsorów oraz naszym możliwościom, zapewniamy nieodpłatne noclegi i wyżywienie dla uczestników spoza województwa podlaskiego.

Informacje, regulamin, dokumenty do pobrania oraz przebieg konkursu można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej: www.krzyz.lomza.pl. Zachęcamy również do śledzenia konkursu poprzez transmisję online.

Kontakt w sprawie konkursu: Andrzej Gosk Telefon: 502 472 541 Centrum Katolickie im. Papieża Jana Pawła II ul. Zawadzka 55, 18-400 Łomża

 

źródło: krzyz.lomza.pl

Poprzedni Post

Seniorzy w Łomży: Aktywizacja, Zniżki i Karta Seniora

Następny Post

Zima to Okres Ryzyka dla Osób Najbardziej Wrażliwych

post-bars

Zostaw Komentarz