LOADING...

2024-01-10

Zimowe Przygody w Muzeum Północno-Mazowieckim w Łomży

 

Muzeum Północno-Mazowieckie w Łomży serdecznie zaprasza dzieci w wieku 7-11 lat na niezapomniane zajęcia podczas pierwszego tygodnia ferii zimowych. Wyjątkowe warsztaty, pełne fascynujących tematów i kreatywnych aktywności, odbędą się od poniedziałku 22 stycznia do piątku 26 stycznia w godzinach 10:00-13:00.

Poniedziałek 22 stycznia: Dzień Archeologii Rozpocznijcie ferie od ekscytującego świata archeologii! Magdalena Bilewicz poprowadzi warsztaty lepienia z gliny, na których dzieci będą miały okazję odkrywać tajemnice dawnych cywilizacji. Ponadto, planowane są zajęcia plastyczne, które pozwolą dzieciom wyrazić swoją kreatywność.

Wtorek 23 stycznia: Dzień Historii i „Akademia Bajkowa” Zapraszamy na podróż przez historię, wzbogaconą kreatywnymi zajęciami plastycznymi. “Akademia Bajkowa” oparta na baśni “Królowa Śniegu” Hansa Christiana Andersena, przybliży dzieciom magiczny świat opowieści. Karolina Skłodowska i Ivayla Żivkova Roszak poprowadzą te niezwykłe warsztaty.

Środa 24 stycznia: Dzień Bursztynu i Warsztaty „Pejzaż Zimowy” Środkowy dzień ferii będzie poświęcony tajemniczemu bursztynowi. Antoni Mieczkowski poprowadzi zajęcia plastyczne oraz warsztaty “Pejzaż Zimowy”, na których dzieci będą mogły wyrazić swoją wyobraźnię i stworzyć niezapomniane dzieła sztuki.

Czwartek 25 stycznia: Dzień Etnografii i Sztuki Etnografia stanie się fascynującą przygodą dla uczestników, którzy wezmą udział w zajęciach plastycznych i przygotowaniu prac na wystawę. Dodatkowo, Ivayla Żivkova Roszak poprowadzi warsztaty wykonywania dzwonków i zdobienia tkaniny woskiem, wprowadzając dzieci w świat tradycji i sztuki ludowej.

Piątek 26 stycznia: Otwarcie Wystawy i Gra Muzealna Ostatni dzień ferii zakończy się otwarciem wystawy, na której zostaną zaprezentowane dzieła wykonane podczas poprzednich dni. Planowana jest także ciekawa gra muzealna oraz niespodzianki na zakończenie tygodnia pełnego przygód i twórczej zabawy.

Zapisy i Informacje Koszt uczestnictwa w pięciodniowych zajęciach to 150 złotych za osobę. Aby zapewnić sobie miejsce, prosimy o kontakt i zapisy do piątku 19 stycznia pod numerem telefonu 86 2162816. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiego zgłaszania się.

Muzeum Północno-Mazowieckie w Łomży gwarantuje nie tylko edukacyjne atrakcje, ale również niepowtarzalne przeżycia artystyczne i przygodę z historią. Ferment twórczej energii i radość z odkrywania niech wypełnią dni ferii w sercu Łomży!

źródło: lomza.pl

Poprzedni Post

Nowa Płyta Filharmonii Kameralnej w Łomży: “Polish Impressions”

Następny Post

Zaproszenie na „Rodzinne Kolędowanie z Voice & Music”

post-bars

Zostaw Komentarz