LOADING...

2024-01-02

Koncert “Kolędy Śpiewajmy Wesoło!” – Magia Świąt Bożego Narodzenia Trwa Dalej

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas pełen magii, rodzinnych spotkań, a także niezapomnianych tradycji. W sercach wielu z nas zakorzenione są wspomnienia związane z Wigilią, choinką, prezentami i Pasterką. To wyjątkowy okres oczekiwania, który sprawia, że cały rok staje się jeszcze bardziej wartościowy. Dla tych, którzy pragną przedłużyć atmosferę świąteczną i tęsknią za tradycją wspólnego śpiewania kolęd, Chór Amici z Młodzieżowego Domu Kultury – Domy Środowisk Twórczych w Łomży, przygotował wyjątkowy koncert “Kolędy Śpiewajmy Wesoło!”.

Świąteczne Melodie w Wykonaniu Chóru Amici

W programie koncertu znalazły się zarówno polskie kolędy, które są nam wszystkim dobrze znane, jak i mniej znane pastorałki. Chór Amici, pod czujnym okiem Pani Ani Kurowskiej, z zapałem szlifuje swoje głosy, aby podczas koncertu przenieść słuchaczy w świat magicznych dźwięków i tradycyjnych świątecznych pieśni. To wyjątkowa okazja, aby wspólnie cieszyć się niepowtarzalnym klimatem kolędowania.

Data i Miejsce: Niedziela, 7 stycznia 2024 r. w Hali Kultury na Starym Rynku w Łomży o godzinie 17:00

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników świątecznych melodii do udziału w tym wyjątkowym koncercie. Hala Kultury na Starym Rynku w Łomży stanie się miejscem, gdzie wspólnie z Chórem Amici będzie można oddać się magii świątecznych kolęd.

Wstęp Wolny – Zapraszamy Całe Rodziny!

Jednym z celów koncertu jest stworzenie atmosfery rodzinnej i przyjaznej dla wszystkich uczestników. Dlatego też, aby jeszcze więcej osób mogło podzielić się radością świątecznych dźwięków, organizatorzy zdecydowali się na wstęp wolny. Każdy, kto pragnie przeżyć chwilę magii świąt w towarzystwie pięknych kolęd, jest serdecznie zaproszony.

Chór Amici na Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie

Wspaniałą wiadomością, która dodatkowo podkreśla profesjonalizm Chóru Amici, jest informacja o zakwalifikowaniu się do 30. Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie. To ogromne osiągnięcie, za które zespół otrzymuje serdeczne gratulacje.

Zapraszamy więc wszystkich na niezapomniany wieczór muzyczny, aby razem z Chórem Amici cieszyć się magią kolędowych dźwięków. Niech to będzie czas pełen radości, wspólnego śpiewu i magicznych chwil. Do zobaczenia 7 stycznia w Hali Kultury na Starym Rynku w Łomży!

źródło: mdk.lomza.pl

Poprzedni Post

Siatkarskie Emocje w Śniadowie: Powrót do Historii z Huraganem Wołomin

Następny Post

Remont Mogiły Ofiar Terroru w Gminie Piątnica

post-bars

Zostaw Komentarz