LOADING...

2023-12-21

Zaproszenie do II Noworocznego Turnieju Piłki Siatkowej MOSiR Łomża

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży serdecznie zaprasza wszystkich entuzjastów piłki siatkowej do udziału w II Noworocznym Turnieju Piłki Siatkowej, który odbędzie się w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich przy ul. Ks. Anny 18. To wyjątkowe wydarzenie sportowe, które ma na celu popularyzację piłki siatkowej oraz integrację miłośników tego sportu.

Jak wziąć udział w turnieju? Zapisy do udziału w turnieju już trwają! Zachęcamy do zgłaszania drużyn żeńskich, męskich lub mieszanych. Warunkiem uczestnictwa jest ukończenie 16 lat, a w przypadku osób poniżej tej granicy wiekowej – pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego. Każda drużyna może liczyć maksymalnie 12 osób.

Termin zgłoszeń i liczba miejsc Aby zgłosić drużynę, należy wysłać zgłoszenie na adres e-mail: mosir@mosir.lomza.pl do dnia 10 stycznia 2024 r. W zgłoszeniu konieczne jest podanie nazwy drużyny, numeru kontaktowego do kapitana drużyny, imion i nazwisk zawodników oraz ich dat urodzenia. Liczba miejsc w turnieju jest ograniczona – udział weźmie 10 drużyn, a decyduje kolejność zgłoszeń.

Harmonogram turnieju Turniej rozpocznie się 14 stycznia 2024 r. o godzinie 10:00 w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich. Biuro zawodów będzie czynne od godziny 9:00.

System rozgrywek Drużyny zostaną podzielone na dwie grupy, gdzie każda zagra z każdym. Do kolejnego etapu awansują dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Przepisy gry oparte są na zasadach Polskiego Związku Piłki Siatkowej, z uwzględnieniem czasu gry. Mecze rozgrywane będą do dwóch wygranych setów, do 15 punktów.

Nagrody i wyróżnienia Nie zabraknie emocji i rywalizacji o atrakcyjne nagrody. Dla drużyn zajmujących miejsca I–IV przewidziano medale oraz trofea. Ponadto, planowane są także wyróżnienia indywidualne dla wybitnych zawodników.

Postanowienia końcowe Organizator nie zapewnia piłek na rozgrzewkę, a uczestnicy mają obowiązek zastosowania się do zakazu spożywania napojów alkoholowych podczas turnieju. Uczestnicy przyjeżdżają na własny koszt, a wszelkie kwestie sporne będą rozstrzygane przez Sędziego Głównego Turnieju i Organizatora.

Zapraszamy do udziału w II Noworocznym Turnieju Piłki Siatkowej MOSiR Łomża! Niech to będzie sportowe święto, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników!

Więcej informacji dostępnych jest u Działu Organizacji Imprez i Marketingu pod numerem telefonu 86 215 06 05 wew. 102.

źródło: mosir.lomza.pl

Poprzedni Post

Łomżyńska Noc Sylwestrowa 2023/2024: Gwiazdy i Roztańczone Rytmy na Starym Rynku

Następny Post

Szczepienia przeciw Covid-19 w sezonie 2023/2024

post-bars

Zostaw Komentarz