LOADING...

2023-12-21

Świąteczne Spotkanie Pracowników Urzędu Miejskiego w Łomży: Dziękczynienie za Wspólny Rok Rozwoju

W atmosferze ciepła i wzajemnej życzliwości, pracownicy Urzędu Miejskiego w Łomży spotkali się w środę (20.12) na tradycyjnym spotkaniu wigilijnym. To wyjątkowa okazja do podziękowań, dzielenia się opłatkiem oraz życzenia spokoju i radości podczas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Spotkanie, które odbyło się w holu Urzędu Miejskiego, było także okazją do refleksji nad minionym rokiem i podziękowań dla wszystkich pracowników za ich zaangażowanie i trud włożony w rozwój miasta Łomża oraz troskę o jego mieszkańców. Władze miejskie, na czele z prezydentem Mariuszem Chrzanowskim, wyrazili swoją wdzięczność za całoroczną pracę na rzecz społeczności lokalnej.

W swoim przemówieniu prezydent Mariusz Chrzanowski podkreślił znaczenie codziennej pracy każdego z pracowników urzędu, zaznaczając, że to dzięki ich zaangażowaniu Łomża rozwija się i staje się lepszym miejscem do życia. Wyraził również serdeczne życzenia spokojnych, zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w nadchodzącym roku.

Podziękowania i życzenia świąteczno-noworoczne przekazali również zastępcy prezydenta Łomży – Andrzej Garlicki i Andrzej Stypułkowski. W swoich przemówieniach podkreślili rolę każdego pracownika w osiągnięciu wspólnych celów oraz zaangażowanie w rozwój miasta.

Tradycyjne dzielenie się opłatkiem wzbogacił błogosławieństwem o. Jan Bońkowski i ks. Tomasz Grala. Na scenie pojawiły się również wokalne talenty Magdaleny Sinoff i Aleksandra Szymańskiego ze Studia Wokalnego eMDeK, dodając nutę artystyczną do tego wyjątkowego spotkania.

Nie zabrakło również symbolicznego przekazania Betlejemskiego Światła Pokoju przez harcerzy, co stało się pięknym akcentem, podkreślającym ideę pokoju i solidarności w tym magicznym czasie roku.

To wyjątkowe wydarzenie nie tylko umocniło więzi między pracownikami Urzędu Miejskiego, ale także oddało hołd ich wysiłkowi i zaangażowaniu w służbie społeczności lokalnej. Spotkanie to stanowi również piękne zakończenie roku, pełnego wyzwań i osiągnięć dla całej społeczności Łomży.

źródło: lomza.pl

Poprzedni Post

Sukcesywny Rozwój Infrastruktury: Zakończenie Prac Inwestycyjnych Gminy Łomża na Koniec Roku

Następny Post

Akcja “Wigilijny Stół” dla Najbardziej Potrzebujących

post-bars

Zostaw Komentarz