LOADING...

2023-12-21

Łomżyńska Noc Sylwestrowa 2023/2024: Gwiazdy i Roztańczone Rytmy na Starym Rynku

W tegoroczny Sylwester Łomża zaprasza mieszkańców i gości na niezapomnianą Noc Sylwestrową 2023/2024 na Stary Rynek. Przygotowana impreza, która potrwa od godziny 18:00 do 1:30, obiecuje energię, świetną muzykę i niezapomniane przeżycia.

Gwiazdy wieczoru to międzynarodowy duet artystyczny Shaun Baker i Jessica Jean. Pochodzący z Wielkiej Brytanii i Niemiec artyści w swoim repertuarze mają energetyczne hity takie jak „Hey Hi Hello”, „VIP”, „The Power”, „Give”, „Run Away”, a ich album „Number One” zdobył wielokrotne statusy platyny i złota. Mieszanka stylów i charyzma duetu zapewni niesamowitą atmosferę na Starym Rynku.

Dołącza do nich Pedro Santana, wokalista, tancerz i performer z Caracas w Wenezueli. Animator w greckim “Enzzo de Cuba”, Santana przeniesie uczestników imprezy w gorące klimaty latino, salsa, bachata, brasil i afro. Jego występ to gwarancja rytmów, które porwą do tańca każdego.

Polską gwiazdą wieczoru będzie Thomas, znany wykonawca z lat 90. i gwiazda polskiej muzyki dance. Jego hity, takie jak “Love song for Halina”, “Już, już, już”, “Impreza na całego” czy “Pocałuj mnie”, gwarantują nostalgiczny powrót do lat, które w muzyce dance są uważane za złoty okres.

Impreza sylwestrowa nie byłaby kompletna bez wyśmienitej strefy gastronomicznej. W godzinach 18:00-1:30, zapraszamy wszystkich do skorzystania z przysmaków przygotowanych przez właściciela marki “Łomża”. Smaczne jedzenie, doskonałe trunki i świeże powietrze sylwestrowej nocy – to recepta na udaną zabawę.

Organizatorzy zapewniają, że Łomżyńska Noc Sylwestrowa 2023/2024 będzie wyjątkową imprezą, która połączy pokolenia i stworzy niezapomniany klimat na Starym Rynku. Wstęp wolny, a atmosfera gwarantowana – więc nie pozostaje nic innego, jak powitać nowy rok wraz z mieszkańcami Łomży na najlepszej imprezie sylwestrowej w mieście!

źródło: facebook.pl

Poprzedni Post

Akcja “Wigilijny Stół” dla Najbardziej Potrzebujących

Następny Post

Zaproszenie do II Noworocznego Turnieju Piłki Siatkowej MOSiR Łomża

post-bars

Zostaw Komentarz