LOADING...

2023-12-08

Świąteczna Magia w Gminie: Święty Mikołaj Złożył Wizytę Młodym Mieszkańcom!

7 grudnia w gminie obfitował w radość i magię świąt, dzięki wyjątkowej wizycie Świętego Mikołaja . Najmłodsi mieszkańcy mieli okazję spotkać się z sympatycznym starszym panem w czerwonym stroju oraz jego pomocnikami, co wypełniło serca dzieci świątecznymi emocjami.

Święty Mikołaj wraz ze swoją wesołą ekipą odwiedzili każdy zakątek gminy, rozdając uśmiechy, prezentując prezenty i rozpalając magię Bożego Narodzenia. Dzieci miały szansę podzielić się swoimi marzeniami, a Mikołaj – znany z ogromnej mądrości i cierpliwości – z pewnością wysłuchał każdej z nich.

Jeśli z jakiegoś powodu jakieś maluchy przegapiły dzisiejszą wizytę Świętego Mikołaja, niech nie będą smutne! Urząd Gminy serdecznie zaprasza do sekretariatu po odbiór niespodzianki świątecznej do 15 grudnia. Tam czekać będą dla nich drobne upominki, które dopełnią magiczny nastrój świąt.

Tego typu inicjatywy nie tylko wprowadzają radość w serca najmłodszych mieszkańców, ale także jednoczą społeczność, tworząc niezapomniane chwile w okresie przedświątecznym. Niech magia Świętego Mikołaja trwa i przynosi uśmiechy na twarzach wszystkich mieszkańców gminy, zarówno małych, jak i tych nieco większych!

źródło: facebook.pl

 

Poprzedni Post

Gmina Piątnica otrzymuje Duże Dofinansowanie na Modernizację Oświetlenia w ramach Programu Polski Ład

Następny Post

Odkryj Świat IT z Women Go Tech: Wyjątkowy Kurs Discovery Dla Kobiet

post-bars

Zostaw Komentarz