LOADING...

Zaproszenie na Uwielbienie przed Świętami u Braci Kapucynów w Łomży

Łomżyńska wspólnota serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na ostatnie w tym roku spotkanie uwielbienia, które odbędzie się u Braci Kapucynów. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, bezpośrednio po mszy świętej o 18:00, podczas której również będziemy mieli okazję do wspólnego przeżywania duchowej atmosfery.

Gdzie? Bracia Kapucyni w Łomży

Kiedy? Data: 10 grudnia, Godzina: 19:00 (po mszy o 18:00)

Uwielbienie to szczególne spotkanie, które ma przygotować nasze serca na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Organizatorzy zachęcają do przyjścia z otwartym sercem, gotowym na doświadczenie radości, miłości i przebaczenia.

Cele spotkania:

  1. Zmiany w Sercu: Niech wraz z narodzeniem Chrystusa w naszych sercach zagości pozytywna przemiana.
  2. Przebaczenie i Otwartość: Niech te Święta będą okazją do przebaczenia i otwarcia na drugiego człowieka.
  3. Miłość w Duchu Świąt: Niech trwała miłość Pana obejmie nasze serca i rozleje się na cały świat.

Spotkanie uwielbienia to doskonała okazja do wspólnego przeżycia ducha nadchodzących Świąt, wzajemnej modlitwy i refleksji. Miejmy nadzieję, że ta duchowa podróż pozwoli nam jeszcze bardziej docenić znaczenie Świąt Bożego Narodzenia oraz przyniesie nam spokój i radość.

Dołączmy wspólnie do tego wyjątkowego spotkania, aby razem przygotować się na przyjęcie Nowonarodzonego Chrystusa w nasze serca. Niech ta chwila uwielbienia przyniesie nam błogosławieństwo i spokój w tym wyjątkowym okresie.

źródło: facebook.pl

Poprzedni Post

Roraty dla dzieci

Następny Post

Wspólna adoracja i modlitwa

post-bars

Zostaw Komentarz