LOADING...

Poranne Msze Święte Wotywne i Słuchowisko Dla Dzieci – Zapraszamy Do Wspólnej Modlitwy i Rozrywki!

W sercu tygodnia, każdego dnia powszedniego, Łomżyńska wspólnota katolicka serdecznie zaprasza na poranne Msze Święte wotywne ku czci Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte odbywają się o godzinie 7:00 i stanowią doskonałą okazję do wspólnej modlitwy i skupienia.

Rytuał Mszy Świętej, ukierunkowany na czczenie Matki Bożej, stanowi wyjątkowy moment spotkania z Bogiem oraz refleksji nad naszymi codziennymi sprawami. Wotywne Msze Święte to również doskonała okazja do zbliżenia się do Maryi, Matki Wszystkich Wiernych, z prośbami, dziękczynieniem i prośbami o Jej wstawiennictwo.

Ale to nie wszystko! Już od 6:55 przed rozpoczęciem Mszy Świętej dla dorosłych, dla najmłodszych uczestników przygotowaliśmy coś wyjątkowego. Rozpoczynamy słuchowisko dla dzieci, które dodatkowo uprzyjemni początek dnia najmłodszym parafianom.

Słuchowisko dla Dzieci:

  • Godzina Rozpoczęcia: 6:55
  • Zawartość: Wyjątkowe opowieści, bajki oraz dźwięki, które przeniosą dzieci w magiczny świat przygód i wartościowych treści.

Słuchowisko dla dzieci to inicjatywa, która ma nie tylko umilić czas najmłodszym, ale także wprowadzić ich w świat biblijnych opowieści, wartości i tradycji chrześcijańskich. To czas, w którym dzieci mogą poczuć się częścią wspólnoty parafialnej, nawet jeśli są zbyt młode, by uczestniczyć w Mszy Świętej.

Zachęcamy wszystkich, niezależnie od wieku, do dołączenia do porannej liturgii i słuchowiska. Niech te chwile spędzone razem będą czasem modlitwy, skupienia, ale także radości i budowania wspólnoty. Niech każdy dzień zaczyna się od spotkania z Bogiem i cennymi treściami przekazywanymi najmłodszym. Zapraszamy serdecznie!

źródło: facebook.pl

Poprzedni Post

Roraty w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

Następny Post

Adwent 2023

post-bars

Zostaw Komentarz