LOADING...

2023-12-04

Świąteczne Czarowanie na I Jarmarku Bożonarodzeniowym w Wiźnie!

W sercu oczekiwanej atmosfery świątecznej, Gmina Wizna we współpracy z Biblioteką Publiczną serdecznie zaprasza na I Jarmark Bożonarodzeniowy. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 17 grudnia 2023 roku o godzinie 13:00 w urokliwym Parku w Wiźnie, zanurzając wszystkich gości w magię bożonarodzeniowej radości.

Już na wejściu uczestników przywita klimatyczna dekoracja, aromat świątecznych przypraw, oraz dźwięki tradycyjnych kolęd, tworząc atmosferę jak z bajki, która przeniesie ich w świat świąt Bożego Narodzenia. Na stoiskach Jarmarku Bożonarodzeniowego będzie można odkryć bogactwo ręcznie wykonanych wyrobów, idealnych na wyjątkowe świąteczne prezenty. Od pięknych ozdób choinkowych po regionalne przysmaki, każdy znajdzie tu coś wyjątkowego dla swoich bliskich.

Dla najmłodszych uczestników Jarmarku przygotowano mnóstwo atrakcji! Spotkanie ze Świętym Mikołajem, możliwość podziwiania prawdziwych zwierząt, warsztaty zdobienia pierników oraz tworzenia ozdób świątecznych – to tylko niektóre z propozycji, które z pewnością dostarczą dzieciom niezapomnianych chwil radości.

Strefa gastronomiczna Jarmarku zapewni wszystkim uczestnikom kulinarny festiwal świątecznych smaków. Tradycyjne potrawy świąteczne oraz gorące napoje dostępne będą dla tych, którzy pragną cieszyć się wyjątkowym smakiem Bożego Narodzenia.

W programie uroczystości przewidziano również:

  • Występy artystyczne dzieci i młodzieży oraz chóru Szkoły Podstawowej w Wiznie,
  • Mini ZOO z alpakami i kucykami,
  • Sprzedaż żywych choinek,
  • Stoiska z świątecznymi ozdobami, prezentami, wyrobami rękodzieła artystycznego i regionalnymi potrawami.

Niech I Jarmark Bożonarodzeniowy w Wiźnie będzie magicznym spotkaniem z tradycją i magią świąt Bożego Narodzenia. Wszystkich serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym wyjątkowym świątecznym wydarzeniu, które sprawi, że okres przedświąteczny stanie się jeszcze bardziej niezapomniany i pełen radości!

źródło: facebook.pl

Poprzedni Post

Nowa Jakość na Ulicy Nowej w Piątnicy po Zakończonym Remoncie!

Następny Post

Szkolenie Chemizacyjne

post-bars

Zostaw Komentarz